Słonecznie 22.7
R E K L A M A

Ortodonta

PROFIL PREMIUM
lek. dent. Małgorzata Goździkowska
PROFIL PREMIUM
lek. dent. Bartosz Goździkowski

Zofia Zych

Ortodonta

Agnieszka Sikorska

Ortodonta, Dentysta

Ortodonta w mieście Kole

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się diagnostyką, prewencją i leczeniem wad zgryzu. W naszym internetowym spisie lekarzy z miasta Koła znajdziesz wyselekcjonowanych ortodontów, którzy pomogą Ci uzyskać piękny i zdrowy uśmiech.

Profesjonalne leczenie wad zgryzu

Nasi ortodonty to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie leczyć wady zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod i technik, nasze leczenie jest bezpieczne i skuteczne.

Szeroki wybór aparatów ortodontycznych

Nasze gabinety oferują szeroki wybór aparatów ortodontycznych, w tym tradycyjne aparaty metalowe, ceramiczne i krystaliczne oraz nowoczesne aparaty bezmetalowe i lingwalne, które są praktycznie niewidoczne i bardzo komfortowe w noszeniu.

Indywidualne podejście do pacjenta

Nasi ortodonty zawsze stawiają na indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Każdy pacjent jest traktowany z największą uwagą i starannością, a naszym celem jest zapewnienie mu maksymalnej satysfakcji i komfortu podczas leczenia.

Zadzwoń i umów się na wizytę

Jeśli szukasz wykwalifikowanego ortodonty w Kole, zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego spisu lekarzy. Znajdziesz tam informacje o specjalistach, którzy pomogą Ci uzyskać zdrowe i piękne zęby.

Ostatnio dodane profile

brak zdjęcia

Dorota Grzelka

Psycholog, Psychiatra, Psycholog

PROFIL PREMIUM
Laboratorium ANALIZA

Laboratorium ANALIZA

Laboratorium

brak zdjęcia

Kamila Urbaniak

Logopeda

brak zdjęcia

lek. med. Dariusz Kamiński

Gastroenterolog

brak zdjęcia

mgr Katarzyna Borowska

Fizjoterapeuta

R E K L A M A

Newsletter - bądź na bieżąco

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych