(24)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 12.3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
REKLAMA

Znamy nowego specjalistę od promocji pływalni miejskiej

Autor: 27 Lipiec 2016 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Znamy nowego specjalistę od promocji pływalni miejskiej
©
(24) | Czytano:
17,099 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

Zakończył się konkurs na stanowisko specjalisty ds. marketingu i promocji w Wydziale ds. Obsługi Krytej Pływalni Urzędu Miejskiego w Kole. Kto otrzymał to stanowisko?

R E K L A M A
24
Czytano:
17,099 razy
Udostępnij
Jak czytamy w wynikach konkursu- Kamil Gruberski spełnił wszystkie niezbędne wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze stanowiska. Posiada on odpowiednią wiedzę, umiejętności i predyspozycje gwarantujące prawidłowe wykonanie powierzonych obowiązków na stanowisku objętym naborem.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (24)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani.
Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji!
nam · 03 Sierpień 2016
zlikwidowac i beda oszczednosci
lucek · 02 Sierpień 2016
...i znowu ten nieszczęsny basen ..dlaczego nieszczęsny bo co by tam nie zrobił czy zrobił zawsze będzie źle..choć jak sam obserwuję ludzi na basenie coraz więcej ...chodzę regularnie z dziećmi bo fajna promocja ...a jak będę chciał czegoś więcej pojadę do Uniejowa ..proste i po co to biadolić ..jesli chodzi o nowe zatrudnienie no to trochę przesada i z tym się zgadzam tylko czym pokierowania ..bo kierownik obecny nie daje rady czy dobudówkę bedą stawiać ..to rozumiem ..
do Storotki · 02 Sierpień 2016
I jeszcze jedno - czy przedszkole wybudowane na piaskach za kilka milionów złotych wg ciebie też jest zadłużone bo było z tych samych źródeł finansowe co basen? A może przedszkole też powinno zarabiać bo było budowane za kredyt?
do Stokrotki · 02 Sierpień 2016
Dla wyjaśnienia - Basen nie jest zadłużony. Basen przynosi straty a zadłużone jest miasto ze względu na inwestycje jakie były robione, a nie dlatego że basen przynosi stratę o ile tak można to nazwać. Jeśli zadłużeniem można nazwać się wpływ i przychody nie pokrywają kosztów. Ale który basen w Polsce na siebie zarabia? bo ja takiego nie znam. Dla poszerzenia wiedzy powinnaś wiedzieć, że obecny Burmistrz Maciaszek planuje dalej zadłużać miasta poprzez emisję obligacji na kwotę 9 mln 300 tys. zł.
Stokrotka · 31 Lipiec 2016
Ja problemów ze wzrokiem nie mam, ale ktoś chyba ma problem z pamięcią i nie pamięta jak bardzo basen jest zadłużony.
Maja · 31 Lipiec 2016
Uważam, że takie stanowisko jest zbędne skoro w Urzędzie Miasta mamy pracowników od promocji miasta a basen przecież podlega pod Urząd Miasta i to oni powinni promować basen a nie powoływać specjalnie na to stanowiesko pracownika.Widać, że Koło to bogate miasto.
do Stokrotki · 31 Lipiec 2016
Nic nie robił? właśnie na załączonym obrazku masz basen za kilkanaście milionów złotych, na piaskach jest przedszkole za kilka milionów złotych, wykonano również inne inwestycje jak place zabaw w ramach programu radosna Szkoła, powstały boiska ORLIK, zrobiono ul. Mikołajczyka, wybudowano 2 bloki komunalne. Stokrotka jak problem ze wzrokiem to do okulisty lub dla przypomnienia wystarczy przeczytacie wykonanie budżetów.
daję kredyt zaufania · 30 Lipiec 2016
Powiem tak,atmosfera na pływalni fatalna,spojrzenia obsługi to takie jak byśmy zrobili coś złego,byli zwykłymi intruzami.Dlatego też od 3 miesięcy korzystam z innych pływalni.Robię wycieczki np.do Uniejowa. Nasza pływalnia przynosi straty.Po zatrudnieniu specjalisty od marketingu i promocji pływalnia wyjdzie na prostą,tym bardziej ,że P.Burmistrz zatrudnił najlepszego. Nie róbmy hejtu tylko poczekajmy do końca roku.
Stokrotka · 30 Lipiec 2016
Poprzednik nie miał może i asystentów, ale robić też nic nie robił. 8 lat stagnacji.
ILu · 29 Lipiec 2016
To tak samo jak z asystentami, ja już nie mogę się doliczyć ilu ich w Urzędzie pracuję. Poprzednik nie miał żadnego i jakoś sobie sam radził.
ja · 29 Lipiec 2016
A po co tam siedzi Bogumił ? To ze maż pani radnej to nie oznacza ze nie może tym się zająć , w końcu najniższej krajowej nie zarabia , Burmistrz łatwo wydaje pieniadze na które nie pracował
pływak · 29 Lipiec 2016
Marketingiem i promocją powinien zajmować się kierownik pływalni. Niepotrzebne kolejne stanowisko. Przecież on nawet na swoją pensję nie zarobi!!!
do marii Anna · 28 Lipiec 2016
Droga Mario czy to cenzura ? Jak ktoś pisze hymny pochwalne naszemu wodzowi to jest ok , tak ? Ale gdy ktoś pisze już kilka słów krytyki do zieje jadem ? A nie pomyślałaś ze w wolnym kraju można osobę publiczna krytykować , nie pomyślałaś ze to były słowa prawdy , w innym wypadku grozi proces , kochana to puki co jest jeszcze wolna RP a nie KRL rządzona przez KIm Dzun Una , tu jest p Maciaszek Stasiu , kolejarz
olo · 28 Lipiec 2016
sprzedac to i nie bedzie strat
maria · 28 Lipiec 2016
Do Kolanin-dlaczego wykasował? Może z powodu jadu jakim ziejesz lub niecenzuralnych słów.Nie pomyślałeś o tym?
kolanin · 28 Lipiec 2016
Jestem ciekaw czemu ... wykasował mój poprzedni wpis ? To ze zna osobe ktora wygrała niby konórs to zna ale niech nie krzyczy w tytule ze znamy , ja znam króla Korei Północnej zwaneo Kimem i co z tego ? A nowe stanowisko SPECJALISTY to następny koszt ok 50-70 tys zł w skali roku , rok temu był przeprowadzony AUDYT basenu i co wniósł ? NIC a nic , koszt ? ok 12 tys zł , Po jaka anielkę p burmistrz zatrudnia w Urzedzie takich wspaniałych specjalistów ??? Może by ktoś ruszył mózgiem i za te pieniadze co biorą , ciagle tylko nowe stołki , zatrudnia PRZYJACIÓŁ , znajomych , a efektów brak , może były ORMOwiec niech zostanie jeszcze na etacie u Maciaszka , trwonienie pieniedzy których sam nie wypracował
xXx · 28 Lipiec 2016
Do Ewka. Ktoś kto ma pojęcie o biznesie wie, że koszty są jego stałym elementem, a przede wszystkim trzeba się zajmować generowaniem zysku. Nadmierne koszty są negatywne, ale ciągłe ograniczanie kosztów prowadzi raczej do upadłości niż rozwoju. Gdyby właściciel dużej fabryki ciął całkowicie koszty to, by nikogo nie zatrudniał, a w pojedynkę raczej nie mógłby produkować na masową skalę. Co nowego stanowiska podchodzę sceptycznie, bo basen generuje koszty chociażby dlatego, że partycypuje w kosztach związanych z zajęciami dla dzieci w ramach zajęć szkolnych, ale jeżeli ta osoba miałaby zwiększyć wpływy do kasy basenu (a nie zmniejszyć wydatki i dać ludziom już w ogóle głodowe pensje) to czemu nie. Byleby to nie było stanowisko dla stanowiska.
Panie Burmistrzu żarty sobie pan z Nas robi? · 28 Lipiec 2016
Basen przynosi straty a pan tworzy sztuczne stanowisko specjalisty ds. marketingu i promocji?
zobaczymy · 28 Lipiec 2016
ciekawe czy nadal obowiązuje regulamin nakazujący wchodzic na tylko w obcisłych slipach? Jeśli nowy spec od marketingu ma trochę oleju w głowie, to mam nadzieję ze opracuje nowy cennik- bo dotyczasowy jest tak rozbudowany, ma tak wiele pozycji jak stoisko warzywne w supermarkecie. A wykupienie karnetu na tej pływalni to bezsens. Karnetna miesiąc powiniien byc przynajmniej o 50% tańszy niż indywidualne bilety.
Ewka · 28 Lipiec 2016
Niedługo bedzie większa obsługa basenu niż liczba klientów Wynik jest do przewidzenia długi będą rosły a kasa na dodatkową wypłatę pojdzie na pewno a czy wynik będzie tego nie wiemy. Ktoś kto ma trochę pojecie o opłacalności biznesu wie ze koszty trzeba ograniczać a nie je powiększać. Ale może się mylę czekamy na efekty
maxsimus · 28 Lipiec 2016
nie będę krytykował !!! ...ale od samego początku powstania koncepcji budowy pływalni czy inaczej raczej basenu miejskiego , uważałem że w tym miejscu jest fatalne - dlaczego ? jeżeli się podejmuje tak poważną finansowo decyzje o budowie pływalni - miejskiego odpoczynku , relaksu uważałem że należy zapytać mieszkańców Koła jakie są ich oczekiwania co by chcieli aby tam miało być ? jakie atrakcje dla małych i dużych obywateli , tego się nie doczekaliśmy , zrobiono projekt i wybudowano coś na kształt zwykłego basenu który w efekcie przynosi straty finansowe i tyle , ale zajmijmy się miejscem - teren przeznaczony na zabudowę - sam budynek to 1/3 powierzchni całości pozostała część 2/3 to drogi i parkingi pięknie wyłożone kostka ,który tak naprawdę nie zarabia , bo ile tych autokarów szkolnych czy samochodów parkuje ? niewiele , usytuowanie basenu w okolicy szkół i osiedli ma pewne plusy i można by domniemywać że będą chętni - niestety boomu na korzystanie wielkiego nie ma , kolejną kwestia która dołuje to miejsce basenu jest brak infrastruktury sportowej - rekreacyjnej zewnętrznej , nie każdy przychodzący na basen chce popływać ale chętnie może by chciał zrelaksować się na sportowo - silownia zewnetrzna , boisko do siatkówki , pod koszem poodbijać piłkę , może ścieżkę do biegania , itp. inne atrakcję poza basenowe , no tak ale nie ma już miejsca na rozbudowę i to jest dość poważny minus tego obiektu , z innej beczki , w okolicy jest dość duże nasycenie szkół , podstawowe , gimnazjalne i szkoły średnie , każda ze szkół musi realizować program nauczania w tym zajęcia W_F a tam są m.in zajęcia z nauki pływania , pierwszej pomocy i inne zajęcia pobudzjące aktywność młodych ludzi do aktywności sportowej , tylko trzeba się zająć i stworzyć projekty jak w powiazaniu z programami nauczania w poszczególnych szkołach przyciągnąć młodzież do zajęć na basenie i wokół basenu inna sprawa jest kto te zajęcia będzie realizował i kto będzie finansował ? pierwszą rzeczą jest zorganizowanie spotkania z nauczycielami W_F i zdiagnozowanie i opisanie w projekcie czego oczekują nauczyciele W-f ? kolejna sprawą jest doprowadzenie do spotkania przedstawicieli organów gmin powiatu kolskiego w tym p Burmistrza i Starosty i omówieniu kwestii finansowania zajęć dla szkół podległych organom samorządowym - może jest jakiś wielkopolski program wspierania i popularyzacji zajęć sportowo - rekreacyjnych dla szkół - może jest trzeba to sprawdzić ? i właśnie dla tego uważam że powołanie marketingowca jest zasadne !!
marcin · 27 Lipiec 2016
Do Kolanin - chyba nie rozumiesz po co taki człowiek jest zatrudniany. Jego obowiązkiem będzie takie działanie by właśnie pływalnia strat nie przynosiła. To inwestycja, jeśli się powiedzie jej koszta będą niewspółmiernie niskie w porównaniu do zysków. Tak jest wszędzie, to zupełnie normalne. Jeśli się nie powiedzie - wypad z baru :)
abcd · 27 Lipiec 2016
Dlaczego tylko jeden specjalista ma promowac tak duza plywalnie?
Kolanin · 27 Lipiec 2016
Podobno pływalnia przynosi straty a tu proszę następny ekspert potrzebny jak dziura w moscie , był rok temu audyt pływalni i co ????????/ Wielkie G , to samo będzie teraz , szkoda kasy
Powiat Kolski
IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu!
4 godziny temu 5,954 1

IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu!

Powiat Kolski
Komplety strojów sportowych dla ZS-P w Kościelcu od Fundacji Wood-Mizer
1 dzień temu 1,812

Komplety strojów sportowych dla ZS-P w Kościelcu od Fundacji Wood-Mizer

Inne
Młodzież miała okazję zobaczyć od środka pracę policjantów
1 dzień temu 7,165

Młodzież miała okazję zobaczyć od środka pracę policjantów

Gmina Dąbie
Gmina Dąbie: Szkoła w Chełmnie przejdzie termomodernizację
1 dzień temu 2,296

Gmina Dąbie: Szkoła w Chełmnie przejdzie termomodernizację

MS
Miasto Koło
Kwota na zrzutce dla Jacka Dziedziczaka osiągnięta przed zakończeniem zbiórki
1 dzień temu 16,891

Kwota na zrzutce dla Jacka Dziedziczaka osiągnięta przed zakończeniem zbiórki

Zatrzymania
Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony
2 dni temu 42,555 51

Policjant po służbie zwrócił uwagę awanturnikom - został uderzony

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz