(36)
Częściowe zachmurzenie 21.3

Zmiana na stanowisku Naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta

Autor: 01 Wrzesień 2016 przeczytasz w minutę
Zmiana na stanowisku Naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta
©
(36) | Czytano:
19,381 razy | przeczytasz w minutę

Urząd miejski w Kole nie przedłużył umowy, która obowiązywała do 31 sierpnia 2016 r. z dotychczasowym naczelnikiem Wydziału Rozwoju Miasta Panem Grzegorzem Smoleńskim.

R E K L A M A
36
Czytano:
19,381 razy
Udostępnij
W związku z tym faktem z dniem 1 września br. nastąpiła zmiana na stanowisku Naczelnika Wydziału Rozwoju Miasta. Otóż dotychczasowego naczelnika Pana Smoleńskiego zastąpił Pan Robert Siwiński (jako pełniący obowiązki) pełniący funkcję asystenta Burmistrza Miasta Koła.

Nowy naczelnik będzie pełnił swoje obowiązku do czasu wyłonienia naczelnika w drodze konkursu jaki niebawem z pewnością zostanie ogłoszony.
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (36)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Rafał · 04 Wrzesień 2016
Nie przejmuj się nijak niepodpisujący się tutaj klakierze, a może i piszący tu ukradkiem kolejarzu. Wielki Menedżer się już tak w różne sprawy zaplątał, że są tacy, co i jego poniekąd zwolnią, a wywalą na pewno.
Do Rafał · 04 Wrzesień 2016
Zgorzkniały niespełniony człowieku tyle w tobie jadu że aż się niedobrze robi twoje opinie są gówno warte i ty doskonale o tym wiesz jesteś człowiekiem chorym z nienawiści która cię napędza,karmisz się nią aż się udławisz !!
Rafał · 04 Wrzesień 2016
Gdyby tu nie chodziło o moje Miasto, to o własnych wpisach spod artykułu dotyczącego powołania tego gościa i jego komórki, powiedziałbym: \"a nie mówiłem?\" Gdzie ci inwestorzy, gdzie te inwestycje? Ile my, podatnicy ZAINWESTOWALIŚMY w ten chory pomysł Wielkiego Menedżera? Potem jest tak, że brakuje na pilniejsze potrzeby? Maciaszkowi klakierzy, teraz to wy się stąd wyprowadzajcie, a raczej nawet wynoście, no dalej, bo widzicie, co wasz kolejarz robi.
Wawrzyniec Mostowicki · 03 Wrzesień 2016
P. o. naczelnika jest, teraz niech Szanowny Burmistrz zrobi konkurs przez BiP i jestem niezmiernie ciekaw, kogo nasz Szanowny burmistrz wybierze.
Marzena · 03 Wrzesień 2016
A jak tam asystent Mariusz? Zostaje?
ela · 03 Wrzesień 2016
@Staszek. Pytasz gdzie go da? Na pływalni miejskiej może powstać nowa komórka trzepania ręczników. Taki doświadczony specjalista jak znalazł.
Staszek · 02 Wrzesień 2016
Przypomnijmy sobie tutejszy art. z 10 marca i ten wasz, zwolennicy wodza i Redakcjo, cukier w temacie nowego wtedy naczelnika. Co teraz Maciaszek z nim zrobi, gdzie go da, na jakie stanowisko? Taki fachowiec! Taki specjalista! Szkoda chyba tych ewentualnych niewykorzystanych kompetencji, tych potencjalnych inwestycji, tej jego ogromnej energii, tego wszystkiego-wszystkiego...
iga · 02 Wrzesień 2016
Czyli jednak nie wystarczy tylko dobrze wyglądać.... 5 minut szybko zgasło...
Kol. od ur. · 02 Wrzesień 2016
Do Marka: Co to znaczy pod rudawa? Żadna pod rudawa ani całkiem. Na Boga! Niskie dochody MZUK to te nakrętki, które teraz nie trafiają do zakładu ale na zbiórkę na work streety iinne zbieranie przez mieszkańców makulatury itd.Wcześniej dostawał to MZUK, dostawał baterie itd teraz dostają Kolanie. Coś za coś.
Staszek · 01 Wrzesień 2016
Co do radnego z poprz. wpisu, to chyba wiadomo, o kogo chodzi...
kyrieelejson · 01 Wrzesień 2016
Prośba o apel Smoleński?
Staszek · 01 Wrzesień 2016
Poparcie jednego radnego, to hmmm - niewiele, ale... kogo on sobie zostawi? Zostanie mu tylko ta pani od cudownego wygrywania spraw i ta druga \"u nas w Kole\"? A jak i te zwolni i mu jedna albo druga wreszcie tak samo proces wytoczy, to co?
KOLO>>>>>>>>>>>&g · 01 Wrzesień 2016
Widać, że Burmistrz stawia na kompetencje a nie na znajomości, nie sprawdził się więc umowa nie została przedłużona, proste i logiczne.
dorota · 01 Wrzesień 2016
odwołać marka i rafała ...
Marek · 01 Wrzesień 2016
Kol.od.ur. a czasem nie jesteś pod rudawa ????
Do antyBogdan · 01 Wrzesień 2016
Slabym to jest ten impotent co sie trzyma spodniczki zoneczki lisicy, bojta sie chamy czas wasz policzony !
Kol. od ur. · 01 Wrzesień 2016
Do Antoni: masz rację, stanowisko naczelnika to nie staż, pomyłka. Ale okres próbny to te trzy miesiące.
Kol od ur. · 01 Wrzesień 2016
Do Marka: pracowałąm w UM kiedyś parę lat i pamiętam niejedno ale opowiadać nie mam zamiaru bo po co? Aha, mnie nie zwolniono. Za to pamiętam takie podchody, że szok. Jak inna opcja polityczna to wróg. Tak było. Wróg. I to nie za pierwszymi rządami PiS ale wcześniej. Szok ale to było kiedyś. Miejmy nadzieję, że nie wróci więcej. Pamiętam brak szacunku do ludzi, urzędników rozmawiających przez tel przez 20 minut dosłownie a petent czekał. To też pamiętam. Teraz nie powiem tego bo nie pracuję tam i nie wiem jak jest . Mogę opowiedzieć o tym co było kiedyś. Ale po co? Było minęło. Ludzie się zmienili na lepsze, inni odeszli, niektórzy zostali i cieszę się, że musza pracować teraz uczciwie. 8 godzin albo więcej jak każdy inny człowiek. Mogę stwierdzić jedno : \"burdel\" był ..W cudzysłowiu bo nie prawdziwy. Ale było coś takiego, chodzili urzednicy jak chcieli. Żeby człowiek czekał ileś minut jak pani skończy rozmowę?I jeszcze zła bo Jej przeszkadza się w rozmowie prywatnej co podać na obiad albo co kupić? Prywatną przez służbowy tel? No nie!!! Teraz nie wiem czy tak jest. Ale kiedyś było. Prawda jest jedna: punkt widzenia od miejsca siedzenia.
Floruś · 01 Wrzesień 2016
Po co te złośliwości i brudne komentarze? Pracownik został powołany na stanowisko i się w okresie próbnym nie sprawdził-musi odejść. Burmistrz nie będzie utrzymywał ludzi ,którzy nie potrafią na powołanym stanowisku nic zdziałać. To daje do zrozumienia że nie toleruje obiboków. Takie nastały czasy. Nie tak jak dawniej :CZY SIĘ STOI CZY SIĘ LEŻY TO WYPŁATA SIĘ NALEŻY\"
Do Kolanin · 01 Wrzesień 2016
Trochę kultury prostaku!!!
Do Wacek · 01 Wrzesień 2016
Każdy ma nieraz dosyć czegoś lub kogoś .Chodzi mi o kulturę wypowiedzi.Radni wczoraj tak dużo mówili o szacunku-szkoda że tylko mówili.
antyBogdan · 01 Wrzesień 2016
Słaba prowokacja :)
Bogdan · 01 Wrzesień 2016
Brawo Panie Burmistrz, czas przyjzec sie innyn pseudo naczelnikom i fachowcom pozostawionym w spadku po poprzedniej ekipie :)
Wacek · 01 Wrzesień 2016
maria - ale co cię tak w psiochę ugryzło , facet ma dosyć tego panicza i wszystko - tutaj jest potrzebny psychiatra ale nie dla kolanina .
maria · 01 Wrzesień 2016
Do kolanina-człowieku swoje frustracje lecz u psychiatry . Gratuluję słownictwa,bardzo prostackie
karol · 01 Wrzesień 2016
DO kol.od ur - zgadzam się całkowicie odwołanie to nie zwolnienie a na pewno nie posada do emerytury
Antoni · 01 Wrzesień 2016
Do Kol. od ur. - Przepraszam, ale praca na stanowisku naczelnika wydziału Urzędu Miasta to nie staż...
abcd · 01 Wrzesień 2016
Moj dziadek jak mial przed wojna burdel w Warszawie, to tam dopiero byl porzadek!
Marek · 01 Wrzesień 2016
Kol. od ur. pamiętasz taki burdel w mieście ?????
Kol. od ur. · 01 Wrzesień 2016
Umowa obowiązywała do pewnego terminu. Nie przedłużono ale i nie zwolniono. Mylicie pojecia. Wiele osób ma umowę na czas określony na próbe. czasami tak bywa,że są inni lepsi. W dzisiejszych zcasach nie ma pracy od stażu pierwszego do emerytury. Chyba Wam sie komuna przypomniała ale i w komunie czasami wymieniano personel. Najpierw pluliście na tego pana a teraz macie podstawy na innych. Przyjdzie ktoś nowy zaczniecie pluć na nowego. Nic dziwnego. Moze się nie sprawdził? Kto wie. W naszym ukochanym mieście wiele osób ma staze i potem nie pzredłuza się z nimi umowy. Normalne. Znam kilka osób , które miały po kilka staży. I co? Nic. Tak bywa. Szuka się kogoś kto sprosta wymaganiom mieszkańców naszego miasta a są niestety olbrzymie!!!Ten taki a ten owaki, ten inna opcja polityczna a ten to znienawidzony znajomy, zły sąsiad albo nielubiany bo nielubiany za nic, rodzina wroga albo nieładny z wyglądu..nie ta aparycja...ten rudy a ten siwy...tamten Bóg wie co jeszcze..Prawda?
Michalina · 01 Wrzesień 2016
Pytanie co teraz zrobi były naczelnik Grzegorz skoro nie przedłużyli mu umowy? Zamknal specjalnie firme, aby skupic się na stanowisku a teraz został z niczym...
kolanin · 01 Wrzesień 2016
rzygam już tym burmistrzem..Ale..jego jedyna kadencja jest policzona
celina · 01 Wrzesień 2016
co chwile zmiany zwolnienia na stanowiskach nie moge sie doczekac czy tez bedzie nasz wlodasz zwalnial tych zwyklych pracownikow i tych od sprzatania obiektow i bedzie zatrudnial swoich znajomych.ale by byla dobra zmiana.
dsqwsw · 01 Wrzesień 2016
Widać, że przy Naszym wodzu szybko się zyskuje poparcie i szybko je traci. Ci, którzy polecieli na ten lep są sami sobie winni. Myśleli, że Pana Boga za nogi złapali, a tu łaska Pańska na pstrym koniu jeździ ... Jak na dworze Henryka VIII... Asystent, który dzisiaj jest ważny za 3 miesiące może podzielić los pozostałych haha
Adam · 01 Wrzesień 2016
Niestety widać po tych ruchach że nasz bos nie daje sobie rady , brak stabilności , brak jakiś konkretnych celów , szamocze się jak ranne zwierze w sidłach , Czego on ciąg;e szuka ? Wszyscy są do niczego , WOLUMEN pracowników , tylko nie zastanowił się ten niby katolik że człowiek to nie worek ziemniaków , to rodzina , to my , Jak tak można traktować pracowników ? Na zranione uczucia są odpowiedni lekarze............
Marek · 01 Wrzesień 2016
buahhahahahah zmiany zmiany zmiany Człowieku zrezygnuj z tego stolca nikt ci nie pasuje .
EURO 2024
Polska przegrała z Austrią 1:3 w meczu piłkarskich mistrzostw Europy
13 godziny temu 1,033

Polska przegrała z Austrią 1:3 w meczu piłkarskich mistrzostw Europy

Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [14.06.2024 - 21.06.2024]
18 godziny temu 1,150

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [14.06.2024 - 21.06.2024]

Powiat Kolski
Wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak odwiedza szkoły rolnicze w powiecie kolskim
21 godziny temu 8,942 3

Wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak odwiedza szkoły rolnicze w powiecie kolskim

Miasto Koło
Rozwój parku maszynowego. Zwiększamy potencjał produkcyjny o 300%
22 godziny temu 4,328 1

Rozwój parku maszynowego. Zwiększamy potencjał produkcyjny o 300%

Gmina Koło
Wójt Gminy Koło z poparciem rady wyrażonym w wotum zaufania i absolutorium
22 godziny temu 1,425

Wójt Gminy Koło z poparciem rady wyrażonym w wotum zaufania i absolutorium

Gmina Kościelec
Najmłodsi szachiści z Kościelca na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów
22 godziny temu 652

Najmłodsi szachiści z Kościelca na Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów

R E K L A M A

Newsletter - bądź na bieżąco

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych