R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pijany 29 latek chciał skoczyć z mostu

12-09-2016 14:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 18,767 | Komentarzy: 0

W dniu wczorajszym 11 września pijany mężczyzna stojąc na filarze jednego z mostów w Kole usiłował popełnić samobójstwo. Na szczęście szybka reakcja funkcjonariuszy Policji i Straży Pożarnej zapobiegła tragedii. Niedoszły samobójca trafił już pod opiekę lekarską do specjalistycznego ośrodka.
Foto:
R E K L A M A
Wieczorem 11 września kolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie stojącym na jednym z filarów na Moście Warszawskim w Kole z zamiarem popełnienia samobójstwa. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyli funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej, załoga Pogotowia Ratunkowego oraz policyjni negocjatorzy. Efektem podjętych przez policjantów negocjacji było nakłonienie mężczyzny do odstąpienia od zamachu samobójczego.

Okazało się, że sprawcą incydentu jest pijany 29-latek mieszkający na co dzień w Kole. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Niedoszły samobójca został przewieziony do specjalistycznego ośrodka, gdzie otoczony zostanie opieką lekarską.

Źródło: KPP w Kole
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę