(61)
Miejscowe opady deszczu w pobliżu 10.2
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Transmisja na żywo obrad Sesji Rady Miejskiej

Autor: 28 Wrzesień 2016 przeczytasz w ok. 4 min.
Transmisja na żywo obrad Sesji Rady Miejskiej
©
(61) | Czytano:
28,425 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

O godzinie 13:00 rozpocznie się transmisja na żywo obrad wrześniowe Sesji Rady Miejskiej w Kole. Zapraszamy!

R E K L A M A
61
Czytano:
28,425 razy
Udostępnij
Porządek obrad:
1. Otwarcie Sesji.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Powitanie gości.
4. Propozycje do porządku obrad.
5. Informacja z działalności międzysesyjnej Burmistrza Miasta Koła.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii o stanie bezpieczeństwa weterynaryjnego na terenie miasta Koła za 8 m-cy 2016 rok.
8. Informacja o kształtowaniu się WPF Miasta Koła w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć ujętych w załączniku do uchwały w sprawie WPF za pierwsze półrocze 2016 roku.
9. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Miasta Koła za pierwsze półrocze 2016 roku oraz o przebiegu wykonania planu finansowego samorządowych instytucji kultury za pierwsze półrocze 2016 rok.
10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XIV/120/2015 Rady Miejskiej w Kole z dnia 30 września 2015r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu umarzania, odraczania lub rozkładania na raty należności pieniężnych o charakterze cywilnoprawnym przypadających Gminie Miejskiej Koło lub jej jednostkom organizacyjnym oraz warunków dopuszczalności pomocy publicznej, w których ulga stanowić będzie pomoc publiczną.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie, przebudowie i utrzymaniu infrastruktury oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miejskiej Koło.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru połączenia Miejskiego Domu Kultury w Kole i Muzeum Technik Ceramicznych w Kole.
13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Kole przy ul. Cegielnianej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Koło.
14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie aportu do Spółki Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kole w postaci niezabudowanej nieruchomości gruntowej.
15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie służebnością drogową nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Koło.
16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Kole przy ul. Dąbskiej.
17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Grodzkiej 9 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
18. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Kolejowej 32 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
19. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Krótkiej 3 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
20. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Nagórna 1 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
21. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Zawadzkiego 22 w Kole stanowiącego własność Gminy Miejskiej Koło i udzielenie bonifikaty.
22. Podjęcie uchwały w sprawie postanowienia o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Miejskiej Koło, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne.
23. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Koło.
24. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawki za pojemnik o określonej pojemności, uiszczanej przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Koło.
25. Podjęcie uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Miejskiej Koło.
26. Podjęcie uchwały w sprawie: upoważnienia Burmistrza Miasta Koła do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, działanie 2.5 „Poprawa jakości środowiska miejskiego” i przyjęcia do realizacji określonego w Studium Wykonalności przedsięwzięcia pn. „Rozwój terenów zielonych w Kole, poprzez odnowę Parku im. J. Słowackiego oraz Parku 600-lecia z zagospodarowaniem starorzecza.”
27. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetu miasta Koła na 2016 rok.
28. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Koła na lata 2016 – 2030.
29. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kole o złożonych w okresie międzysesyjnym interpelacjach.
30. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
31. Wolne głosy i wnioski.
32. Protokół z XXVI Sesji Rady Miejskiej w Kole.
33. Zamknięcie obrad XXVIII Sesji Rady Miejskiej w Kole.
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (61)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Innaged · 05 Styczeń 2017
Читала недавно за Безопасное похудение, оказывается похудеть можно даже с помощью жвачки))) Кому интересно, гуглите fitohuck
KrystleCeazyZT · 31 Grudzień 2016
Happy New Year 2017! Hwooooorrrayyy!!! :) wuhhh...
RachelwowMF · 23 Grudzień 2016
The new XRumer 16.0 - revolution in online promotion: artificial intelligence will help you to attract customers so effectively, more than ever!
JustinpraloPV · 23 Grudzień 2016
Hello. nice to read this, thanks! #nicelyrules11
MelindasweGEBL · 19 Grudzień 2016
Hello) XRumer16.0 is coming soon Good luck!
MichaeldulgeNT · 10 Grudzień 2016
esduds dsje sdjsdje dh
CarrieadasyMD · 14 Listopad 2016
XRumer 12.0.20 - is a modern multifunctional software for mass posting/inviting/liking/registering on the: + Facebook + forums + blogs + soc.nets + different CMS\'s with a totally automatic captcha breaking, including Google ReCaptcha. Interested? Just ask Google ;)
OLA · 02 Październik 2016
Odpowiedzi Pana Burmistrza do radnej Obiały z komentarzem, że pieniędzy nie weźmie i obiecanki których nie dotrzymuje są żenujące. To wyraźny brak szacunku.
Kamila · 01 Październik 2016
Bardzo dobrze, że teraz mecenas siedzi gdzieś w kąciku, nie przy stole. To tak naprawdę pokazanie również komuś innemu gdzie jest miejsce radcy. Według chyba nie tylko mnie przed wakacjami akurat u nas, w Kole było niewłaściwie.
Antoni · 30 Wrzesień 2016
Mieszkańcy Osiedla Sienkiewicza wyrażają serdeczne podziękowania Pani Radnej Skrzypczak za bardzo wielkie zaangażowanie w pracach Rady i dbałość o szczerość wypowiedzi. Jej zaangażowanie jest wzorem dla wszystkich Radnych. Wielki Szacun!!!!
ala · 30 Wrzesień 2016
judex ale marudzisz i stękasz , a może masz zatwardzenie !
Judex · 30 Wrzesień 2016
Szanowny Panie to na czyje polecenie został odwołany prezes Skurzyński i wielu innych .Rada nadzorcza wykonuje polecenia burmistrza i basta Jeżeli powinno być tak jak mówisz to burmistrz już dawno nie powinien być burmistrzem .
Do Judex · 30 Wrzesień 2016
Judex co ty piszesz ? przedstawicieli wybiera załoga spółki a nie burmistrz ! Jeżeli jest jak piszesz to zostało złamane prawo i taki burmistrz powinien być ukarany, a ukarany burmistrz powinien być wy....ny.
Małgorzata · 29 Wrzesień 2016
@ad czy inny gad... Niesamowite, jak się człowieka boicie... Tak w ogóle to Michałom, Rafałom i Gabrielom warto dziś złożyć, co niniejszym czynię NAJLEPSZE ŻYCZENIA IMIENINOWE - WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI !!!
aaa · 29 Wrzesień 2016
Z tego co mi wiadomo burmistrz ogłosił zwolnienie dwóch specjalistów, dzięki którym dobrze funkcjonowała infrastruktura miejska. W najbliższych dniach pracę stracą panowie Matusiak i Mazur. Jeżeli \"jego osobie\" wydaje się , że można takich fachowców zastąpić nowymi pozyskanymi z łapanki i zatrudnić na umowę zlecenie to mówię stanowcze nie! Kolejny raz spytam: panie burmistrzu, a jakie pan ma wykształcenie, bo na podstawie pana zachowania, wypowiadanych słów i bełkotu śmiem stwierdzić, że znikome.
Arek · 29 Wrzesień 2016
jodex ? proszę bo mnie głowa boli .
Judex · 29 Wrzesień 2016
Czy jest prawdą że burmistrz odwołał dwóch członków rady nadzorczej MZC wybranych przez pracowników MZC.i nakazał w to miejsce wybrać naznaczonych przez siebie Jeżeli ktoś wie więcej na ten temat nich napisze niech się nie boi.
ad · 29 Wrzesień 2016
rafałkowi już dziękujemy ! karma rafałek wraca .... buhahahahahahahahahahahahhaha
Mieszkaniec Koła · 29 Wrzesień 2016
W sprawie zatrudnienia głównego księgowego w wodociągach pan burmistrz powiedział takie zdanie że jeśli chodzi o segment księgowych na rynku - nie ma tych ludzi i rozmawiaj pan z dwoma paniami jak pani Daria była jeszcze w spółce. Kogo pan się pytał? - przypadkowych przechodniów czy może osoby ze swojego środowiska? Panie burmistrzu po pierwsze to nie pan powinien rozmawiać i prowadzić \"rekrutację\" bo nie jest pan członkiem kadry zarządzającej w spółce. Po drugie w jaki sposób został sprawdzony rynek pracy głównych księgowych w Kole? Czy taka informacja o naborze na stanowisko gł. księgowego była gdzieś upublicznia? Czy zgłoszono zapotrzebowanie do Powiatowego Urzędu Pracy? Czy zamieszczono informację o naborze na stronie BIPu spółki? Czy zamieszczono informacje o naborze chociażby na tym portalu? Ja nigdzie takiej informacji nie widziałem, a gdyby taka była to może ktoś by się zgłosił. To że w tym segmencie na stanowisko gł. księgowego nie ma nikogo z pana środowiska i otoczenia to nie znaczy ze nie ma w Kole, Wystarczyło dać ogłoszenie publicznie chociażby do gazety i dać szanse swoim mieszkańcom a tego nie zrobiono!
Rafał · 29 Wrzesień 2016
@Mieszkaniec Mim zdaniem, to co piszesz jest dość ciekawe, tylko... wiesz, wtedy mogłeś też interweniować, a teraz są takie \"rodzinne formy zatrudnienia\" w podległych gminie jednostkach, gdzie np. mąż zatrudnia żonę, ewentualnie gdzie są zatrudniani na kierownicze stanowiska małżonkowie potulnych radnych... Tego nie widzisz? Nawet ten opłacany przez Jego Osobę portal ostatnio pisał też...
Rafał · 29 Wrzesień 2016
DO MARIUSZ Pozdrawiam, widzę że przyszedłeś do pracy, otrzymałeś polecenie, by przeczytać i dać odpowiedzi na to, co tu jest napisane i o 07:34:15 już koment. jest? Dobra... nie pytam czy po 15:30 masz inne zdanie, bo z tym praniem mózgu to i tak samodzielne myślenie urzędasów jest niekoniecznie, ale jeszcze raz powtórzę: Michał Piasecki nie wiem, gdzie ma to zamiar zgłosić, gdzie przekazać, ale... moim najskromniejszym zdaniem POWINIEN udać się z tym NA PEWNO do krytycznych wobec \"misiewiczów\" ogólnokrajowych mediów (pewnie i telewizje by przyjechały), bo to większa gwarancja tego, że nikt nie ukręci sprawie łba, a ci którzy mają ponieść konsekwencje, wtedy je raczej poniosą.
Kolanin · 29 Wrzesień 2016
Obserwuję kolejną sesję i mam pytanie czy Pani Radna Nuszkiewicz ma coś do powiedzenia bo siedzi Pani chyba tam za karę czy co? co na to mieszkańcy (złodziejowa?)
Mieszkaniec · 29 Wrzesień 2016
Panie Radny znaj Pan Miarę !nie wypowiadam się o rzeczywistych powodach zwolnienia opisywanego przez Pana przypadku bo ich nie znam ale co pan chciał osiągnąć ? czy pytał Pan poprzednika dlaczego zatrudnia własną żonę bez konkursu chyba nie ? sam jestem przedsiębiorcą i nie znam przypadku na własnym podwórku aby któryś z moich pracowników uprawiał prywatę za moje pieniądze .Powiem tak hipotetycznie prowadzę warsztat samochodowy a pracownicy zamiast świadczyć usługi dla mnie robią to prywatnie ??proszę pana nie tędy droga wodociągi są spółką a nie zakładem miejskim sami dokonaliście przekształcenia czyż nie? musicie się pogodzić z tym każda decyzja ma swoje konsekwencje...
Do Rafał · 29 Wrzesień 2016
Przestań podjudzać niespełniony człowieku już kiedyś tu pisałem masz bardzo marne pióro i nic prócz nienawiści i pogardy wnieść do jakiejkolwiek dyskusji nie potrafisz !!
Rafał · 28 Wrzesień 2016
Panie radny Piasecki, wyglądasz na sensownego młodego człowieka i naprawdę nie spier**ol tego. Jeśli masz tutaj materiał takiego grubego kalibru, to warto nie tylko iść gdzieś do jakichś instytucji wyżej, ale przede wszystkim do ogólnokrajowych mediów, im mniej przychylnych tej \"misiewiczowatej\" opcji, tym mocniej już one same będą sprawy pilnować.
Arek · 28 Wrzesień 2016
burmistrz dobrze się zaprezentował , tak trzymać
stasiek · 28 Wrzesień 2016
rocznicę sowieckiej agresji czczono podczas hucznej imprezy przed ratuszem 17 września. Czy w tym dniu powinno się urządzać festyny ? A kto wiedział o nabożeństwie w kościele na Bliznej ? Może 1 listopada zamiast Zaduszek zrobi Hallowyn, a organizatorem będzie błyskawiczny menedżer kultury. To dopiero będzie rozwój i łączenie tradycji kulturowych !
opek · 28 Wrzesień 2016
Brak polotu burmistrzowi na to stanowisko ! Głosowałam na niego ale teraz widzę,ze to błąd. Na kazdej sesji jest nieprzygotowany do dyskusji.Odpowiedzi udzieli na piśmie albo na następnej sesji. Niestety tak jak P.Obiała zaznaczyła tych konkretnych odpowiedzi brak. To wielki wstyd,ze nie może zbudować prostego zdania.Radni pytają w naszym imieniu a burmistrz ma obowiazek odpowiedzieć.Wszyscy mieszkańcy chcą wiedzieć co sie w Kole dzieje.Jak zwykle tylko p.Sobolewski ,P.Piasecki p. Budny,P.Tamborska P.Brzoska,P.Obiała dyskutuja bo maja taki przekaz od Mieszkańców a reszta to tylko klaskałaby burmistrzowi.A Przewodniczacy Rady i jego zastępcy do niczego.Nie chodzi o kłótnie tylko merytoryczną dyskusję dotyczącą naszego Koła.
Rafał · 28 Wrzesień 2016
Teraz Jego Osoba o Sybirakach mówi? Kto zrobił piknik pod ratuszem 17. IX?
GOŚĆ · 28 Wrzesień 2016
Brawooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! NUSZKIEWICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!--i co w temacie łaczenia?--jeszcze coś?!!!!!!!!!
Do Marek · 28 Wrzesień 2016
Dyżurny szyderca się odezwał !!
Marek · 28 Wrzesień 2016
wszystko świetnie , parki , krzewy , ławki , skwery , bulwary takie opium dla ludu - igrzyska - cieszy mnie to, tylko gdzie w tych wszystkich poczynaniach miszcza nad miszcze jest praca dla mieszkańców , chleb , miszcz nad miszcze pozbawia po cichu ludzi chleba pewnie w normalnych warunkach by mnie takie inwestycje cieszyły ale nie wiecie mieszkańcy ilu ludzi i dzieci przez tego desperata płacze -WSZYSTKO ROBI NA POKAZ PRZY OKAZJI GNOJĄC INNYCH LUDZI .
Panie xxx · 28 Wrzesień 2016
A co dzwonili z centrali że coś nie tak ??
Doxxx · 28 Wrzesień 2016
Pan Radny Szafrański reprezentuje nas mieszkańców a nie ciebie i twoich kolesiów .
aaa · 28 Wrzesień 2016
Panie radny, coś z pana humanistycznymi mądrościami nie tak. SJP : wizualizacja «przedstawienie czegoś za pomocą obrazu». Bardzie stanowczo muszę powiedzieć, że park jest imienia, a nie imieniem Słowackiego. Nie wiem czy pan widzi różnicę.
Rafał · 28 Wrzesień 2016
@ula Biorąc pod uwagę zebrane z tych sprzedaży środki, to te bloki mogą być tylko wyjątkowo tanie. Kupi gdzieś tekturę i będą ;-)
GOŚĆ · 28 Wrzesień 2016
Jak to jest 28000x12=336000--prawda?--a Muzeum dostaje na cały rok-240 000--to co oni dopłacają do swojej placówki?--to medal im sie należy ---a nie połączenie--widac że są zaradni--i to super!!!!
Rafał · 28 Wrzesień 2016
Skoro Jego Osoba wszystko przedstawi w październiku, to może niech dzisiaj też wyjdzie, jak w sierpniu? Odnoszę wrażenie, że Jego Osoba jest zwyczajnie do tej sesji nieprzygotowany... Wiem, niby Jego Osoba tak zawsze, ale dzisiaj to szczególnie widać.
ula · 28 Wrzesień 2016
I znów P.Tamborska ma racje. Lokale sprzedajemy za kwoty mniejsze niz jednomiesięczny czynsz w blokach. Ciekawe. Z uzyskanych pieniażków burmistrz na pewno wybuduje tanie bloki.
xxx · 28 Wrzesień 2016
I co przerwa po to aby burmistrz skarcił radnych za dociekliwość w naszym imieniu. Odważni radni maja racje precz z korupcją. Pani Tamborska niby z PiS a jednak potrafi logicznie myśleć. Oj Szafrański coraz mniej nam sie podobasz. i twoi koledzy też.
jaro · 28 Wrzesień 2016
Swięty by się zdenerwował tylko poczekajmy, poczekajmy na co mamy czekać ?wszystko koło nosa przechodzi,bo radna nie rozumie
marcin · 28 Wrzesień 2016
proponuje niech pan nasz zmieni dilera bo jak on juz widzi zające w okularach to nie dobrze z nim coś mu szkodzi !!!!!!!!!!!!!!
Krzysztof · 28 Wrzesień 2016
Ten Geniusz Nadwarciańskich Łąk ciągle łże. Pamiętam jak szumnie oddawał spółeczce w dzierżawę działkę, a spółeczka miała inwestować robić odwierty. Potem twierdził, że odwierty będą wiosną, bo miało dostało dotację. Dziś powiedział, że wniosek o przyznanie dotacji zostanie dopiero złożony.
Rafał · 28 Wrzesień 2016
@Marek Bo Jego Osoba to taki .Nowoczesny burmistrz PiS ;-)
teofil · 28 Wrzesień 2016
ale sie pan włodarz denerwuje jak cos ie po jego myśli ,on sobie nie pozwala przerywać a sam w slowo wchodzi oj nie ładnie nie ładnie
Krzysztof · 28 Wrzesień 2016
To nie szopka, to horror.
Bogumił · 28 Wrzesień 2016
Co, radna Tamborska nie rozumie, o co chodzi? PiS to ściema i tyle. Teraz wyszło, ile wart ten rządowy program...
Marek · 28 Wrzesień 2016
Szafrański ty przestań stopować rozmowy merytoryczne , Tamborska ma rację tyle temu burmistrzowi do PIS co mi do PZPR
UB · 28 Wrzesień 2016
U mnie na działce nie widziałam zajęcy w okularach .
Krzysztof · 28 Wrzesień 2016
Ale szopka.
Marek · 28 Wrzesień 2016
Gdzie pracowali Maciaszek jak ty zwalniasz ??????? Hipokryto
aaa · 28 Wrzesień 2016
Zróbcie trochę głośniej. Od samego początku jest cicho
aaa · 28 Wrzesień 2016
Brak dżwięku
Idzi · 28 Wrzesień 2016
nic nie słychać gdzie jest operator tej kamery ????????
W. B. · 28 Wrzesień 2016
Piorun ma na imię Radomir...
Urszula · 28 Wrzesień 2016
Panie doktorze? To Karolak ma do niego mówić per \"kolejarzu\"?
W. B. · 28 Wrzesień 2016
Pani Brzoska (może do przeczytania w przerwie), bo to będzie przedstawiane RM do skutku i do skutku, jak wszystko co wymyśli ten pan.
Heniek · 28 Wrzesień 2016
Najlepiej jeszcze połączyć UM ze starostwem. Też będzie taniej.
W. B. · 28 Wrzesień 2016
Ciekawa rzecz, teraz pani mecenas gdzieś w kącie siedzi, a naczelnik przy stole? To nie zależy od funkcji? Jakoś Daria Skupin i jako jeszcze wtedy mecenas w kącie nie była, tylko przy Maciaszku...
Krzysztof · 28 Wrzesień 2016
Komu chcą oddać działkę przy ulicy Cegielnianej?
Działacz · 28 Wrzesień 2016
Trybuna Ludu będzie transmitować, znaczy się Wielki Wódz będzie miał cos ważnego do powiedzenia.
Pożary
Samochód zapalił się wewnątrz garażu. Ogień przechodził na dom
1 godzinę temu 3,208

Samochód zapalił się wewnątrz garażu. Ogień przechodził na dom

Miasto Koło
Ekologiczna Olimpiada w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Kole: wyjątkowy dzień dla Małych Ekologów
1 godzinę temu 228

Ekologiczna Olimpiada w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Kole: wyjątkowy dzień dla Małych Ekologów

Miasto Koło
Promocja zawodu podczas pikniku sportowo-militarnego w ZST w KOLE
1 godzinę temu 266

Promocja zawodu podczas pikniku sportowo-militarnego w ZST w KOLE

Powiat Kolski
Sukces na etapie powiatowym XXX Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK
3 godziny temu 477

Sukces na etapie powiatowym XXX Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK

Miasto Koło
Prognoza pogody dla Koła na nadchodzące dni. Jaka będzie majówka?
4 godziny temu 2,098

Prognoza pogody dla Koła na nadchodzące dni. Jaka będzie majówka?

Miasto Koło
Będą ponowne wybory w jednym z okręgów w Kole
5 godziny temu 6,886 2

Będą ponowne wybory w jednym z okręgów w Kole

R E K L A M A