sim

Wiadomości Na sygnale Wpadł z amfetaminą

Wpadł z amfetaminą

28-07-2010 09:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,789 | Komentarzy: 0
Wpadł z amfetaminą
Foto:
zacisze
Wczoraj kolscy policjanci zatrzymali 24 - latka, który przed godziną 8.00 na ul. Niezłomnych w Kole zaatakował butelką młodego chłopaka. Kiedy kilka godzin później został rozpoznany i zatrzymany miał przy sobie ponad 3 gramy białego proszku.
Około 7.45 dyżurny został powiadomiony telefonicznie przez mieszkańca Koła, że idąc ulicą Niezłomnych został zaatakowany butelką przez nieznanego mu mężczyznę. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, agresora już nie było. Na szczęście zaatakowany chłopak nie odniósł poważnych obrażeń. Szczegółowy opis wyglądu i ubioru napastnika przekazano wszystkim patrolom. Kilka godzin później na jednej z ulic rozpoznano i po krótkim pościgu zatrzymano kolanina. W jego kieszeniach funkcjonariusze znaleźli dwie strunowe torebki z zawartością białego proszku. Użyty przez kryminalnych tester potwierdził, że to amfetamina.

Idąc tym tropem funkcjonariusze przeszukali jeszcze miejsce zamieszkania 24 - latka. Nie znaleziono tam narkotyków a jedynie młynek służący do mielenia marihuany. Teraz znaleziska trafią do specjalistycznych badań. Młody kolanin odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków, grozi za to nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa porannej napaści jest jeszcze wyjaśniana.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!