sim
KHBC
Wiadomości Sport Wywiad z prezesem Kawką

Wywiad z prezesem Kawką

29-07-2010 06:51 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,454 | Komentarzy: 0
Wywiad z prezesem Kawką
Foto:
zacisze
Z prezesem Olimpii Koło - Jarosławem Kawką rozmawiał Michał Chojnacki
– Panie prezesie! Już za nie całe dwa tygodnie rozpoczynają się rozgrywki IV ligi nowej edycji 2010/2011. Kibiców najbardziej interesują zmiany personalne w zespole. Jakie one będą, kto odszedł, kto przyszedł?
–Wielkich roszad nie będzie. Jak zwykle stawiamy na młodzież. Z drużyny odeszli: Michał Szymański, Mariusz Szymański, Bartosz Tokarski, Krzysztof Kędzierski, Patryk Brzeski. Natomiast wrócili ze Zrywu Dąbie Daniel Ławnicki i Łukasz Kujawa, wznowili treningi po przerwie Mariusz Ostrowski, Daniel Gołdyn i Łukasz Wróbel. Dołączyli do nas również z drużyny juniorów Michał Nowakowski i Filip Zborowski.

–Wróciliście z obozu kondycyjno – wytrzymałościowego w Istebnej , czy pobyt na nim zdał egzamin? Jakie rozegraliście sparingi? Jak na treningach zaprezentowała się młodzież ?
–Wie pan, każdy taki wyjazd zdaje egzamin. Każdy obóz działa tylko i wyłącznie na plus. Systematyka treningowa, racjonalne odżywianie to są czynniki niezbędne do odpowiedniego przygotowania zawodnika do rozgrywek. Jest to nasz już kolejny obóz i mam nadzieję, że w tym roku powalczymy już o coś więcej niż środek tabeli. Rozegraliśmy dwa sparingi z Wisłą Ustronianka (klasa okręgowa). Jeden przegraliśmy w stosunku 4:2, a drugi wygraliśmy 5:2. Młodzież jak zawsze prezentowała dobry wysoki poziom.

– Proszę powiedzieć czy trenerem będzie osoba z zewnątrz, czy jak dotychczas obowiązki szkoleniowca przejmie Hubert Powietrzyński?
– Zakładany cel został zrealizowany, Hubert zostaje przy pierwszej drużynie.

–Na zakończenie rundy jesiennej które miejsce będzie pana satysfakcjonowało?
– W pierwszej piątce z niewielką stratą punktową do lidera.

–Jak są przygotowane do nowego sezonu drużyny młodzieżowe?
– Lepiej niż w poprzednich sezonach. W tym roku udało nam się zabrać drużynę juniora starszego i juniora młodszego na obóz piłkarski do Istebnej razem z seniorami.

–13 sierpnia wybory, czy wyrazi pan zgodę, aby nadal kierować tym zasłużonym klubem?
–Bardzo ciężkie pytanie mi pan zadał na sam koniec. Bardzo kocham Olimpię, mam nadzieję, że tutaj zakończę swoją przygodę piłkarską, ale czy zdecyduję się zostać w zarządzie. Jeszcze nie wiem. Wpływ na to będzie miało wiele czynników, a na decyzję mam jeszcze kilka dni.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców i zapraszam już na pierwszy derbowy mecz z drużyną Zrywu Dąbie 14.08.2010 o godz. 16:00 w Kole.

– Dziękuje za rozmowę.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!