R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Mundurowi oddali krew dla potrzebujących

24-11-2016 20:27 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,133 | Komentarzy: 1

Rankiem 24-go listopada przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kole zaparkował „krwiobus”. Przez cały dzień policjanci i pracownicy kolskiej Komendy oraz funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej w Kole, a także mieszkańcy Koła i okolic oddawali to co mamy najcenniejszego, czyli własną krew. W akcji krwiodawstwa uczestniczyło ponad 40 osób dzięki czemu udało się nam zebrać prawie 20 litrów krwi, która jest niezbędna podczas ratowania ludzkiego życia.
Foto:
R E K L A M A
W związku z informacją o niedoborach krwi w szpitalach, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kole oraz Państwowej Straży Pożarnej w Kole postanowili nie pozostać bez odzewu i w dniu 24-go listopada 2016 roku zorganizowali zbiórkę krwi. W czwartkowy ranek przed parkingiem kolskiej Komendy Policji zaparkował „krwiobus” z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, gdzie funkcjonariusze i pracownicy Policji oraz strażacy oddawali swoją krew. Szlachetna akcja służb mundurowych spotkała się z pozytywnym odzewem wśród mieszkańców powiatu kolskiego, którzy także postanowili podzielić się swoją krwią z potrzebującymi. Łącznie w dniu dzisiejszym 41 honorowych krwiodawców oddało prawie 20 litrów krwi.

Serdecznie dziękujemy honorowym krwiodawcom za ich szlachetny gest. Każda kropla krwi oddana przez honorowych krwiodawców jest na wagę złota, ponieważ krew to życiodajny lek, którego nie można wyprodukować.

KPP Koło

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę