Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek serdecznie zaprasza mieszkańców na „Gwiazdkę przed Ratuszem”, która odbędzie się 20 grudnia 2016 r. od godz"/> Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek serdecznie zaprasza mieszkańców na „Gwiazdkę przed Ratuszem”, która odbędzie się 20 grudnia 2016 r. od godz"/> Burmistrz Miasta Koła zaprasza na Gwiazdkę przed Ratuszem - Kolski Portal Internetowy e-kolo.pl
Mgła 6
REKLAMA

Burmistrz Miasta Koła zaprasza na Gwiazdkę przed Ratuszem

Autor: 19 Grudzień 2016 przeczytasz w minutę
Burmistrz Miasta Koła zaprasza na Gwiazdkę przed Ratuszem
©
(2) | Czytano:
3,000 razy | przeczytasz w minutę

Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek serdecznie zaprasza mieszkańców na „Gwiazdkę przed Ratuszem”, która odbędzie się 20 grudnia 2016 r. od godz. 15.30.

R E K L A M A
2
Czytano:
3,000 razy
Udostępnij

Będą śpiewane kolędy przez uczniów szkół gimnazjalnych. Kolski włodarz i ks. kanonik Józef Wronkiewicz złożą nam życzenia i zaproszą do symbolicznego wigilijnego stołu. 

Zapraszamy, niech to spotkanie wprowadzi nas w nastrój radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.

Wystąpią uczniowie szkół:

  • Gimnazjum Nr 1 im. Stanisławy Fleszarowej – Muskat
  • Zespół Szkół Nr 1 w Kole - Gimnazjum Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II
  • Zespół Szkół Nr 2 w Kole - Gimnazjum Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Rafał · 22 Grudzień 2016
Niniejszym PRZEPRASZAM Księdza DZIEKANA Józefa Wronkiewicza za mój wcześniejszy wpis, no... wygłup, wygłup! MEA CULPA, MEA CUPA, MEA MAXIMA CULPA... Rozumiem już dlaczego Ksiądz DZIEKAN Józef Wronkiewicz uczestniczył w tej - nomen-omen - szopce, a ja niegodny żyłem w błogiej nieświadomości, że w wyniku pewnych upadków, wzlotów i porywów serca naszego kanonika (no łagodnie to nazywając) działy się w diecezji przeróżne rzeczy, a i teraz, że naszym kolskim dziekanem znowu jednego dekanatu jest jednak ksiądz Władysław Waszak. Rzucając jeszcze raz łaciną: ERRARE HUMANUM EST, nawet jeszcze bardziej poetycko: \"Człowiek – zbłądziłem, i cóż w tym dziwnego\", widać Jego Osoba wie lepiej. Zresztą... jeśli tak dalej pójdzie, to na Wielkanoc Jego Osoba może zorganizować stół już nie z Księdzem DZIEKANEM Józefem Wronkiewiczem, ale z Jego Ekscelencją Księdzem BISKUPEM Józefem Wronkiewiczem, pewnie o to tutaj chodzi. Tylko czy to nadal TEN Kościół? Nadal katolicki?
Rafał · 20 Grudzień 2016
Panie Wronkiewicz, zacznij pan wreszcie być księdzem i nie rób człowieku aż takiego obciachu Kościołowi. Legitymizacja działań Jego Osoby wykluczających mieszkańców, korzystnych dla przy...sów i w ogóle dzielących ludzi osobie duchownej, zwłaszcza proboszczowi parafii farnej, po prostu nie przystoi. Chyba, że robisz to księże Józefie dla własnych jakichś korzyści i interesów.
Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
21 godziny temu 7,606

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
1 dzień temu 5,151 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
2 dni temu 106,217

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
4 dni temu 21,870

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

R E K L A M A