sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Po 5 latach czas na zmiany. NOWA WERSJA E-KOLO

Po 5 latach czas na zmiany. NOWA WERSJA E-KOLO

05-01-2017 00:50 | Źródło: e-kolo | Wyświetleń artykułu: 11,288 | Komentarzy: 1
Po 5 latach czas na zmiany. NOWA WERSJA E-KOLO
Foto:e-kolo | Nowa wersja portalu e-kolo.pl już dostępna!
zacisze
W listopadzie ubiegło roku świętowaliśmy 7 urodziny. Można powiedzieć "jak ten czas szybko leci". Po pięciu latach funkcjonowania dotychczasowej szaty graficznej i systemy obsługi portalu e-kolo przyszedł czas na zmiany. Nowoczesna, odpowiadająca nowoczesnym standardom responsywności i dostępności treści jest!

Prace nad nową wersją trwały ostatnie kilka miesięcy. Był to czas nie tylko wytężonej pracy, ale i analizowania statystyk i ruchu na poszczególnych podserwisach. Zbierane od lat dane pozwoliły nam ocenic, które segmenty portalu są dla Was najistotniejsze, i które wymagają zmian oraz rozbudowy. Zmiany przeprowadziliśmy m.in. w : ogłoszeniach, katalogu firm, nekrologach, telewizji, ofertach pracy. Swoistą nowością, którą udało nam się wdrożyć dzięki współpracy z Miejskim Domem Kultury jest dział Kalendarium oraz Kino, gdzie znajdziecie zawsze aktualny repertuar kinowy oraz zapowiedzi najbliższych wydarzeń. Duże przemeblowanie przeszły same wiadomości, które zostały podzielone na kategorie główne i podkategorie. Taki zabieg z pewnością pozwoli Państwu jeszcze szybciej i łatwiej poruszać się po treściach, które Was interesują. Obserwując sposób w jaki stali bywalcy e-kolo komentują wiadomości - rozbudowaliśmy ten moduł o możliwość dodania "odpowiedzi" pod komentarzem, do którego chcemy się odnieść.

Z uwagi na przeorganizowanie katalogu firm prosimy wszystkich, którzy dotychczas posiadali wizytówkę w starej wersji - o założenie od nowa konta i dodania wizytówki. Dość wyraźną nowością w katalogu jest możliwość dodania oceny w kilku kategoriach oraz opinii slownej na temat firmy, która dodana jest w spisie firm.

Wspomnieliśmy już o statystykach. Wskazują one jednoznacznie - ponad 25% wszystkich korzystających z e-kolo, odwiedza serwis za pośrednictwem smartfonów. Specjalnie dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkie wiadomości w zasięgu ręki - dopracowaliśmy wersję mobilną. Teraz posiadacie dostęp do 100% treści na telefonie. Ze smartfona dodacie ogłoszenie drobne, komentarz, itp.

Wiele można byłoby pisać o zmianach, lecz proponujemy Państwu samodzielne zapoznanie się z całością i spersonalizowanie własnych ścieżek "podrózowania" po naszym serwisie.  Zapraszamy również do podzielenia się opinią na temat zmian w komentarzach.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
ewka 05-01-2017 19:03
jak dla mnie rewelacja, bardzo przejrzyście i czytelnie, wielka zmiana i to na plus :)
| Zgłoś do usunięcia