K
Kolanin
1 godzinę temu
No to się dowiedziałem, którędy objazdy. Bardzo przydatny artykuł.
W związku z planowanymi pracami remontowymi na linii kolejowej nr 003 Warszawa Zachodnia - Kunowice, od poniedziałku 13 października 2025 roku od godziny 8:00 do soboty 18 października do godziny 17:00 całkowicie zamknięty zostanie przejazd kolejowo-drogowy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 270, na ul. Włocławskiej w Kole.
W czasie trwania prac ruch drogowy zostanie skierowany na wyznaczony objazd. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.
Zamknięcie przejazdu potrwa pięć dni i ma na celu poprawę stanu technicznego infrastruktury kolejowej na odcinku przebiegającym przez Koło. Utrudnienia mogą wpłynąć na codzienny ruch lokalny, zwłaszcza w godzinach szczytu.