R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Cykl Biegów GRAND PRIX KOŁA

05-01-2017 08:13 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,004 | Komentarzy: 1

Nowy Rok zapowiada się bardzo atrakcyjnie pod względem imprez biegowych w Kole. Do Biegu Warciańskiego dołączyła kolejna impreza pod nazwą „Grand Prix Koło”. Pod ta nazwą kryją się cztery biegi na dystansach 5 i 10 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km organizowane od wczesnej wiosny aż do jesieni. Głównym Organizatorem całego przedsięwzięcia będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit, stowarzyszenie Malinowa Mamba i MLUKS Triathlon.

Foto:organizatorzy GRAND
R E K L A M A

Największą atrakcja biegu jest jego formuła, w której każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Trzy z czterech biegów będą przebiegały w pobliżu znanej już trasy w okolicach kolskich błoni i wałów. Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit Produkcja odbędzie się już za dwa miesiące 4 marca 2017. Kolejny będzie nie lada atrakcją dla amatorów biegania, gdyż trasa biegu będzie przebiegała w okolicach Firmy Wood Mizer, która jest jednym z organizatorów Grand Prix. Bieg ten odbędzie się 8 kwietnia 2017 r na dystansie 10 km i będzie to „Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood -Mizer. 3 bieg o Puchar Malinowej Mamby odbędzie się 20 maja 2017. Będzie składał się z dwóch pętli po 5 km, które będą nawiązywały do trasy Malinowej Piątki z poprzedniego roku. Finał imprezy planowany jest na 16 września 2017 biegiem na dystansie 5km o Puchar Prezesa Firmy Andre.

Od kilku lat te właśnie firmy i organizacje wspierają lokalne imprezy sportowe, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że w porozumieniu tworzą cykl Grand Prix Koło. Miejmy nadzieje, że akurat taka formuła przypadnie do gustu lokalnym biegaczom i nie tylko oraz na stałe zagości w kalendarzu biegowym. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich chętnych do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Poniżej link do zapisów:

http://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2017

Portal e-kolo jest jednym ze strategicznych partnerów nowego cyklu biegów. Do zobaczenia na starcie!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze