R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Mieszkaniec Koła kandydatem na Eurowizję 2017!

10-01-2017 22:36 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 60,331 | Komentarzy: 21

Ronney a tak naprawdę Rafał Pacholski to 22-latek pochodzący z Koła, który jakiś czas temu rozpoczął swoją solową karierę muzyczną. Dziś prezentujemy jego teledysk do debiutanckiego utworu "Jestem jaki jestem", z którym ubiega się o reprezentowanie kraju w konkursie Eurowizji 2017.

Foto:
R E K L A M A

Jak czytamy w komunikacie o osobie Ronney'a

Wokalista, aktor, model i pianista. Wciąż dojrzewający artystycznie, już w wieku 5 lat zdobywał muzyczne doświadczenie w szkole muzycznej I stopnia w Kole i II stopnia w Koninie w klasie fortepianu. W tym czasie sięgnął po wiele nagród muzycznych i był laureatem konkursów pianistycznych. 15 sierpnia 2011 roku zagrał główną rolę w musicalu „Musicalowa Pozytywka”, który przez kolejne miesiące grany był min. w Koninie oraz Herne (Niemcy). Nieodłącznym elementem jego życia jest moda co pomaga mu w kreowaniu siebie. Rola modela w kampanii reklamowej dla duńskiej marki odzieżowej "Cottonfield" sprawiła, że jego horyzonty zaczęły poszerzać się coraz bardziej. Oprócz muzyki Ronney pasjonuje także aktorstwem. Epizodyczne role w najpopularniejszych polskich serialach (min. M jak Miłość) otworzyło mu drzwi do największego sukcesu na dużym ekranie- głównej roli w reklamie z Mariuszem Pudzianowskim. Obecnie pracuje nad wydaniem własnej płyty i singlem.

Czy uda się mu dostać do finału krajowego? Na to musimy jeszcze poczekać i mocno trzymać kciuki! 11 lutego ogłoszona zostanie ta wiadomość. Piosenka Rafała Pacholskiego obecnie walczy o wejście do preselekcji krajowych, czy będzie reprezentować kraj - o tym następnie zadecydują widzowie w kraju.

Trzymamy kciuki!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (21) Pokaż komentarze