R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Poznaj historię swojego miasta.Nowy program naszej telewizji

11-01-2017 08:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,672 | Komentarzy: 4

Jak doszło do tego, że nasze miasto powstało? dlaczego nazywa się "Koło"? kto był pierwszym właścicielem naszej osady? O tym wszystkim dowiecie się z premierowego odcinka naszego nowego programu, który zainicjowaliśmy wraz z Tomaszem Nuszkiewiczem, dyrektorem Muzeum Technik Ceramicznych w Kole.

Foto:TVKOLO
R E K L A M A

Pan Tomasz to miłośnik lokalnej historii. Swoją szeroką wiedzą postanowił podzielić się za pośrednictwem naszej telewizji z mieszkańcami Koła. Cykl odcinków będzie prezentowany w każdą środę. Pomysłów na kolejne części nie brakuje. Jeżeli macie swoje propozycje na jaki ciekawy temat związany z historią Koła chcielibyście usłyszeć  - czekamy na sugestie w komenatrzach a teraz zapraszamy Pańswa do naszego studia na wycieczkę w przeszłość.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze