R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Brak wolnych miejsc na koncercie Raz Dwa Trzy

12-01-2017 20:57 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,618 | Komentarzy: 7

Po 26 latach od powstania, muzycy zespołu Raz Dwa Trzy pierwszy raz mieli okazję zaprezentować swój repertuar w Kole. Wokalista, Adam Nowak wspominał, że wielokrotnie przyjeżdżał przez nasze miasto, lecz nigdy nie było Mu dane wystąpić u nas.
R E K L A M A

12 stycznia br. Adam Nowak wraz z zespołem Raz Dwa Trzy zagrali swoje największe przeboje. Trasa koncertowa z okazji 25-lecia wzbudziła w Kole duże zainteresowanie. Na wiele dni przed koncertem w kasie biletowej zabrakło wejściówek a chętnych do ostatnich chwil nie brakowało. To doskonały przykład na to, że mieszkańcy Koła i okolic są zainteresowani uczestnictwem w koncertach znanych, polskich zespołów.

Udało nam się namówić wokalistę, Adama Nowaka na krótką rozmowę przed kamerą. Na efekt wywiadu zapraszamy już jutro, wraz ze skróconą relacją koncertu.



R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA