R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Trener Olimpii Koło o przygotowaniach do ligi

14-01-2017 10:31 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,928 | Komentarzy: 0

Korzystając z okazji przerwy w treningach i rozgrywkach ligowych nasza redakcja zapytała trenera drużyny seniorów MKS Olimpii Koło Piotra Krzyżanowskiego o plan przygotowań kolskiej drużyny do rundy wiosennej rozgrywek konińskiej klasy okręgowej.

Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

REDAKCJA: Kiedy drużyna seniorów rozpoczyna treningi i jak będzie wyglądał okres przygotowawczy ??

PIOTR KRZYŻANOWSKI: Drużyna seniorów treningi wznawia 18 stycznia w środę. Pierwsze dwa tygodnie treningi odbywać się będą cztery razy w tygodniu, potem już trzy razy w tygodniu oraz spotkanie kontrolne w weekend. W planach mamy do rozegrania 6 spotkań kontrolnych, w tym jedno w środku tygodnia, w środę z Polonią Goliną, które rozegramy 1 marca. 11 marca wznawiamy ligę, zaległym spotkanie ze Spartą Sklejką Orzechowo. 


REDAKCJA: Czy będą jakieś transfery/wzmocnienia ??

PIOTR KRZYŻANOWSKI: W kręgu zainteresowań mamy kilku zawodników, którzy mogą wzmocnić naszą drużynę, jednak na chwilę obecną cały czas trwają rozmowy i nie są podjęte ostateczne decyzję. Z wypożyczenia ze Sparty Barłogi wraca do nas Tomasz Mikołajczyk. Z Warty Poznań wraca również Wiktor Małecki. Na chwilę obecną treningów nie wznowi Filip Zborowski, któremu nie pozwalają sprawy zawodowe oraz Marcin Zawadzki, sprawy prywatne. Na początku okresu przygotowawczego na testach w III-ligowym Sokole Kleczew przebywać będą Michał Kozajda i Jakub Brudnicki.


REDAKCJA: III miejsce po rundzie jesiennej napawa optymizmem ?? Czy awans wchodzi w grę ??

PIOTR KRZYŻANOWSKI: Spokojnie spoglądamy w przyszłość. Cel jaki postawił mi Zarząd Klubu to budowa drużyny, która mogłaby w najbliższym czasie, ale nie koniecznie w obecnym sezonie wrócić na boiska IV-ligowe. Na chwilę obecną przygotowani jesteśmy na każdą sytuację. Naszym celem na pewno jest miejsce na podium. Boisko wszystko zweryfikuje.


REDAKCJA: Jesteś młodym trenerem. Jak wygląda współpraca z zawodnikami ? Wcześniej pracowałeś tylko z drużynami młodzieżowymi MKS Olimpii Koło.

PIOTR KRZYŻANOWSKI: Zawsze jest ten pierwszy raz (śmiech). Nasza współpraca przebiega bez większych problemów, z większością zawodników znam się jeszcze z boiska. Teraz nasze rolę się nieco zmieniły, jednak zarówno moi i piłkarze jak i ja staramy się podchodzić do swojej pracy profesjonalnie, więc każdy chce jak najlepiej wypełnić swoje zadania.


REDAKCJA: Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy sukcesów z drużyna seniorów MKS Olimpii Koło.

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze