sim
bricomarche
Wiadomości MKS Olimpia Koło Olimpia Koło wraca do treningów

Olimpia Koło wraca do treningów

19-01-2017 07:58 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,982 | Komentarzy: 0
Olimpia Koło wraca do treningów
Foto:www.olimpiakolo.pl
zacisze
W środę 18 stycznia po przerwie świątecznej na obiektach kolskiego MOSiR-u treningi wznowili seniorzy MKS Olimpii Koło prowadzeni przez trenera Piotra Krzyżanowskiego. Zajęcia trwały 75 minut i miały charakter rozruchowy.

Przy przenikliwym mrozie -9 'C w treningu udział wzięło 14 zawodników. Pierwsze po świąteczne zajęcia miały charakter typowo rozruchowy bez większych obciążeń.
Jak zapewnił trener drużyny Piotr Krzyżanowski kadra Olimpii na chwilę obecną liczy 25 zawodników. Z przyczyn osobistych z reprezentowania kolskich barw musieli zrezygnować Filip Zborowski, Marcin Zawadzki oraz Adam Szulczyk.
Trwają natomiast rozmowy z kilkoma zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić drużynę. Na chwile obecną z wypożyczeń wrócili Wiktor Małecki (Warta Poznań) oraz Tomasz Mikołajczyk (Sparta Barłogi).
Również zawodnikami Olimpii Koło interesują się inne kluby. Od kilku dni na testach u lidera III ligi grupy II Sokoła Kleczew przybywają Michał Kozajda i Jakub Brudnicki. W Huraganie Pobiedziska (IV liga wielkopolska północna) testowany jest bramkarz Bartosz Kordylewski, jednak na chwilę obecną żaden z nich nie opuszcza Olimpii

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: foglus@wp.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!