sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Na sygnale Komenda Policji podsumowała rok 2016

Komenda Policji podsumowała rok 2016

20-01-2017 09:28 | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 6,863 | Komentarzy: 3
Komenda Policji podsumowała rok 2016
Foto:KPP Koło
zacisze
19-go stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Kole odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę kolskich policjantów w 2016 roku. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, kadra kierownicza kolskiej jednostki na czele z Komendantem insp. Mirosławem Ścisłym oraz zaproszeni goście.

W dniu wczorajszym w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kole odbyła się odprawa służbowa podsumowująca efekty pracy kolskich policjantów w minionym 2016 roku. W odprawie uczestniczyli: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek, Burmistrz Miasta Koło Stanisław Maciaszek, gospodarz spotkania Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Mirosław Ścisły wspólnie ze swoim I Zastępcą mł. insp. Arturem Foryńskim oraz cała kadra kierownicza kolskiej jednostki Policji.

Podczas spotkania szef kolskich policjantów insp. Mirosław Ścisły zaprezentował efekty pracy policjantów w poszczególnych wydziałach oraz przedstawił plany i priorytety na 2017 rok. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka podsumowując odprawę, podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji za rzetelną i solidną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kolskiego. W podobnym tonie odnosiły się wypowiedzi przedstawicieli władz samorządowych powiatu kolskiego Pana Starosty Kolskiego Wieńczysława Oblizajka oraz Burmistrza Miasta Koło Stanisława Maciaszka. Podkreślona została także bardzo dobra współpraca pomiędzy kolska Policja, a władzami samorządowymi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
AKI 24-01-2017 18:39
Ten zomowiec Scisły to jeszcze pracuje ?
| Zgłoś do usunięcia
gość 20-01-2017 19:43
Burmistrz nie ma tyle czasu co ty niebieski ptaku , chyba by cię wynieśli za to gwizdanie durniu jeden ,miej odwagę i nie bądź anonimowy, podpisz się
| Zgłoś do usunięcia
Gòral z Poronina 20-01-2017 15:33
To pan burmistrz zjawil sie na policji .? Czyzby tak kochal policje ?? Jestem ciekaw od kiedy tak ma , a gdzie był np gdy orkirstra miała koncert ? No chyba leki go nie gnebia bo nie ukrywam iz mielismy zamiar go wygwizdac , co sie odwlecze to nie uciecze
| Zgłoś do usunięcia