R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Spotkanie z Kamilem Gołębowskim, pisarzem z Babiaka

20-01-2017 13:12 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,687 | Komentarzy: 0

Nie dalej jak wczoraj (19.01.) w Czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole odbyło się spotkanie z Kamilem Gołąbowskim, pisarzem pochodzącym z Babiaka.
Foto:PiMBP w Kole | Spotkanie z Kamilem Gołębowskim w PiMBP w Kole
R E K L A M A

Pisarz o sobie:

"... lupus literatus. Znany jestem także pod pseudonimami Tyrsonn i Wufeć. W przerwach miedzy licznymi podróżami, uczęszczam do klubów gier bitewnych i oddaję się wielu innym niezwykle interesującym zajęciom. Jako jedyny istniejący przedstawiciel swego gatunku piszę różnorodne teksty. Od najmłodszych lat zafascynowany jestem bogatą, surową, przesiąkniętą zapachem morskiej soli, potu, a wreszcie krwi, kulturą ludów wczesnośredniowiecznej Skandynawii. Jako dorastający szczeniak brałem udział w licznych konkursach poetyckich i literackich. Później byłem członkiem redakcji portalu Efantastyka.pl, tworząc rozmaite teksty - od recenzji poprzez opowiadania aż do serii artykułów tematycznych. W międzyczasie zawiązałem krótkotrwałą współpracę ze Studiem-Wydawnictwem Truso z Warszawy. Wreszcie, po długich latach żmudnych przygotowań postanowiłem wkroczyć na ścieżkę self publishingu i samemu wydawać tworzone opowieści..."

Gość, laureat konkursów: "Opowiadanie ze smokiem", "Opowiadanie fantasy", wydał dotychczas książkę "Dzieci Tyra" - pierwszy tom "Opowieści z Krwawego Wybrzeża" oraz powieść "Odrzuceni". Obie publikacje znajdują się w zbiorach PiMBP, zachęcamy do lektury.

Wszelkie informacje dotyczące projektów literackich Kamila Gołębowskiego można znaleźć na portalu Facebook.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA