sim
materace
Wiadomości Biblioteka Spotkanie z Kamilem Gołębowskim, pisarzem z Babiaka

Spotkanie z Kamilem Gołębowskim, pisarzem z Babiaka

20-01-2017 13:12 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,813 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Spotkanie z Kamilem Gołębowskim, pisarzem z Babiaka
Foto:PiMBP w Kole | Spotkanie z Kamilem Gołębowskim w PiMBP w Kole
Nie dalej jak wczoraj (19.01.) w Czytelni Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole odbyło się spotkanie z Kamilem Gołąbowskim, pisarzem pochodzącym z Babiaka.

Pisarz o sobie:

"... lupus literatus. Znany jestem także pod pseudonimami Tyrsonn i Wufeć. W przerwach miedzy licznymi podróżami, uczęszczam do klubów gier bitewnych i oddaję się wielu innym niezwykle interesującym zajęciom. Jako jedyny istniejący przedstawiciel swego gatunku piszę różnorodne teksty. Od najmłodszych lat zafascynowany jestem bogatą, surową, przesiąkniętą zapachem morskiej soli, potu, a wreszcie krwi, kulturą ludów wczesnośredniowiecznej Skandynawii. Jako dorastający szczeniak brałem udział w licznych konkursach poetyckich i literackich. Później byłem członkiem redakcji portalu Efantastyka.pl, tworząc rozmaite teksty - od recenzji poprzez opowiadania aż do serii artykułów tematycznych. W międzyczasie zawiązałem krótkotrwałą współpracę ze Studiem-Wydawnictwem Truso z Warszawy. Wreszcie, po długich latach żmudnych przygotowań postanowiłem wkroczyć na ścieżkę self publishingu i samemu wydawać tworzone opowieści..."

Gość, laureat konkursów: "Opowiadanie ze smokiem", "Opowiadanie fantasy", wydał dotychczas książkę "Dzieci Tyra" - pierwszy tom "Opowieści z Krwawego Wybrzeża" oraz powieść "Odrzuceni". Obie publikacje znajdują się w zbiorach PiMBP, zachęcamy do lektury.

Wszelkie informacje dotyczące projektów literackich Kamila Gołębowskiego można znaleźć na portalu Facebook.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!