sim
kdf
Wiadomości Pożary Podziękowania za trud i zaangażowanie

Podziękowania za trud i zaangażowanie

06-08-2010 10:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,451 | Komentarzy: 2
Podziękowania za trud i zaangażowanie
Foto:
zacisze
W dniu 3 sierpnia 2010 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kole. W posiedzeniu udział wzięli Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek, Burmistrz Miasta Koła Mieczysław Drożdżewski, Komendant Powiatowy PSP w Kole st. kpt. Robert Kropidłowski oraz przedstawiciele wydziałów KP PSP i strażacy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej.
Podczas posiedzenia podsumowano działania strażaków związane z usuwaniem skutków powodzi, przedstawiono najbliższy program szkoleń dla członków OSP, omówiono organizację III Powiatowych Zawodów Medycznych dla Jednostek OSP w KSRG oraz poruszono sprawę zakupu i legalizacji sprzętu ODO.

Miłym akcentem było przekazanie komendantom gminnym podziękowań od Burmistrza Miasta Koło i Starosty Powiatu Kolskiego za zaangażowanie i trud strażaków OSP w działania przeciwpowodziowe. Wręczono również listy uznaniowe od Premiera Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Donalda Tuska.

Na zakończenie posiedzenia na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Kole st. kpt. Roberta Kropidłowskiego zostały złożone podziękowania od Burmistrza Miasta Koła i Starosty Powiatu Kolskiego za ofiarność, zaangażowanie i trud strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Kole podczas prowadzenia działań przeciwpowodziowych.

My również przyłączamy się do podziękowań dla naszych kolskich strażaków dziękując tym samym za ich trud i wysiłek przy prowadzeniu działań przeciwpowodziowych, które wielokrotnie uchroniły mieszkańców powiatu przed spowodowaniem większych strat materialnych, a może i życiowych.

Źródło: Komeda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
~ster 09-08-2010 02:17
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej
| Zgłoś do usunięcia
~kris 06-08-2010 19:04
A co to jest ZOSP RP? Jak się podaje skróty to należy je wyjaśnić, chyba że są powszechnie znane. Tak mnie uczyli w szkole.
| Zgłoś do usunięcia