sim
geberit
Wiadomości Kultura i rozrywka Rafał Ronney Pacholski zrezygnował z Eurowizji

Rafał Ronney Pacholski zrezygnował z Eurowizji

10-02-2017 09:26 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 19,653 | Komentarzy: 11
Rafał Ronney Pacholski zrezygnował z Eurowizji
Foto:Ronney
zacisze
Niestety nie dowiemy się czy mieszkaniec Koła ma szansę na reprezentowanie kraju w konkursie Eurowizja 2017, gdyż z dniem wczorajszym Ronney zrezygnował z ubiegania się o polskie preselekcje. Dlaczego? o tym powiedział naszemu portalowi.

W rozmowie z naszym redaktorem Rafał tak opisał powód rezygnacji z Eurowizji:

Stwierdziliśmy z teamem, że nie mamy czasu na Eurowizję. Od puszczenia singla pojawiło się sporo pytań o koncerty, etc. Niebawem ruszamy z nowym singlem. "Jestem jaki jestem" został super przyjęty więc działamy dalej.
-Rafał Ronney Pacholski

Oczywiście nadal trzymamy mocno kciuki za rozwój kariery muzycznej. Rafał obiecał również, że czytelnicy e-kolo jako pierwsi usłyszą nowy utwór już niebawem.

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (11)
Kol.od ur. 14-02-2017 08:11
No cóż z takimi sławami muzycznymi pan nie miał szans to wiadome. No ale miał odwagę. A odwaga w tych środowiskach jest niezbędna. Musi pan najpierw przejść sita takich programów jak: Idol, vocie itd Wtedy zpewnoscią ktoś docenia tak?Nikt. I powinien mlody czlowiek o tym wiedziec. Zaistniał w naszym środowisku. To ważne dla Niego i Jego zespołu chociaż chciał karierę chyba robić sam? Dalej cieżka praca bo bez tego ani rusz. ha cos mis ię ta strona przestałą podobać wcześniej wg mnie była o wiele lepsza.NO ale to moje zdanie. Próbowałam też znaleźć artykuł z zeszłego roku i nie ma a był. Duży o to z Czesławów 2016 i zero.Szkoda.
| Zgłoś do usunięcia
Justa 14-02-2017 08:45
u góry jest wyszukiwarka i działa. e-kolo.pl/wiadomosci,9394,nagrody-czeslawow---rozdanie- proszę bardzo
Rafał 12-02-2017 22:33
@znajoma Biorąc pod uwagę to, ile tutaj czasami różnorakich komentarzy, to i tak nie jest źle. Tylko proszę naprawdę jakoś to wytłumaczyć, co on osiągnął? Nawet słuchając zupełnie innej muzyki, źle mu nie życzyłem. Wydawało mi się jednak, że taki start to dobra promocja w ogóle. Czyżby osiągnął już więcej niż Wiśniewski, Szpak, Donatan&Cleo, nie mówiąc o tym, że Górniak w zeszłym roku taka rozżalona była? Jakoś zetknąłem się z pierwszym utworem dopiero tutaj. Jednak ani to Toto Cutugno, ani Conchita Wurst też nie jest.
| Zgłoś do usunięcia
znajoma 12-02-2017 14:12
Obyście wszyscy piszący osiągnęli w zyciu to co ten chłopak. To zazdrość przez was przemawia. Potraficie tylko wszystkich opluwać. Brawo Rafał, życzę dalszych sukcesów. G.
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 10-02-2017 23:33
O, ja pie***lę, normalnie Walentynkowy weekend w Redakcji? Jeszcze ten pasek newsa: "Ronney chce wykorzystać szansę i rezygnuje z Eurowizji"!!! Jeśli "chce wykorzystać szansę", to dlaczego "rezygnuje z Eurowizji"? Szansę na co? Naprawdę styl pisarzy Jego Osoby, no, ciężka sprawa, bez kielicha to się tego nie rozkmini :-D
| Zgłoś do usunięcia
Rafał 10-02-2017 23:23
O'żesz **rwa, to chyba przegięcie :-D Myślałem, że znowu Jego Osoba tutaj ten tekst wrzucił, ale nie, autor tutejszy. Jak to się nie dowiemy? Chyba jednak się dowiedzieliśmy, człowiek nie wystartuje i już, nawet nie chce spróbować... i to jeszcze też Rafał...
| Zgłoś do usunięcia
meloman 10-02-2017 23:05
Drogi chłopcze. Ty nie zrezygnowałeś, ty tylko stchórzyłeś, i to cała okrutna tajemnica twojej rezygnacji. Jednymi z istotnych elementów sukcesu to umiejętności, determinacja i konsekwencja, nigdy tchórzostwo.
| Zgłoś do usunięcia
magda kaszana 10-02-2017 19:39
I całe szczęście że nie wystapi. dóżo jeszcze musi się uczyć.Zapraszam do remizy do Borkuf.
| Zgłoś do usunięcia
qrdystan 10-02-2017 16:31
NNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... Rafał co ja pocznę bez tej szmiry buhahaha
| Zgłoś do usunięcia
gosc 10-02-2017 10:27
czyżby doszedł do wniosku,ze nie ma żadnych szans na Eurowizji? brawo! wreszcie przejrzał na oczy!
| Zgłoś do usunięcia
gosc 10-02-2017 10:26
czyżby w końcu doszedł do wniosku,ze nie ma realnych szans?
| Zgłoś do usunięcia