R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Wybuch bomby w komisariacie policji w Kłodawie [VIDEO]

17-02-2017 09:40 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 171,557 | Komentarzy: 14

Jak do tego doszło? Z pewnością każdy z nas zadaje sobie teraz to pytanie. A nad odpowiedzią pracuje nadal policja. Wczoraj w nocy między godziną a 21:00 a 22:00 dużą część Kłodawy postawił na baczność głośny wybuch i niestety - to nie były ćwiczenia.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Jako pierwsi poinformowaliśmy naszych czytelników o zdarzeniu, jakie miało miejsce w dniu wczorajszym między godziną 21:00 a 22:00 w Kłodawie. Nieznany nadal sprawca podłożył materiał wybuchowy, który zdetonował się w holu wejściowym nowooddanego budynku komisariatu Policji w Kłodawie. Siła wybuchu była na tyle duża, że znacznie uszkodziła budynek oraz elewację zewnętrzną. Jak widać na dodanym zdjęciu - powstała dziura na wylot ściany.  Na miejscu, od wczoraj pracują specjalistyczne służby Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz pirotechnicy.

O godzinie 14:00 pod komisariatem zorganizowana została konferencja prasowa, podczas której rzecznik KW w Poznaniu odpowiadał na pytania wielu ogólnopolskich redakcji telewizyjnych. Mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował dziennikarzy, że gdyby jakakolwiek osoba znajdowała się w tym samym pomieszczeniu co ładunek w chwily wybuchu - mielibyśmy ofiary śmiertelne. Jak podkreślił rzecznik prasowy - "od roku 90-tego to pierwszy taki atak na policję w kraju".

Budynek nie posiada monitoringu, dlatego nie zabezpieczono żadnych nagrać z wnętrza komendy, jedynie udało się pozyskać nagrania z okolicznych monitoringów znajdujących się w pobliżu komisariatu.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (14) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę