R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Rybno: Odnaleziono zaginioną kobietę

23-02-2017 16:54 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 7,364 | Komentarzy: 0

W dniu 21.02.2017r. o godz. 20:26 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole wpłynęło zgłoszenie o potrzebie wsparcia działań Policji z KPP w Kole polegających na prowadzeniu poszukiwania osoby zaginionej. Dyżurny SKKP w Kole zadysponował do działań trzy zastępy: OSP Kłodawa, OSP Przedecz i JRG Koło.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren prowadzonych działań. Z ustaleń Policji wynikało, że poszukiwana osoba może znajdować się na terenie miejscowości Rybno. Ratownicy wspólnie z funkcjonariuszami Policji, zaopatrzeni w latarki oraz kamerę termowizyjną, przeszukiwali posesje na terenie w/w miejscowości. Osoba poszukiwana odnalazła się na posesji swojej rodziny, u której tymczasowo przebywała. Strażacy udzielili osobie poszukiwanej KPP (wsparcie psychiczne ). Odnalezioną kobietę przekazano ZRM Kłodawa, który przybył na miejsce zdarzenia.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze