R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Wielki sukces kulturysty z Koła! Srebro na Arnold Classic

03-03-2017 20:23 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 29,313 | Komentarzy: 1

Marcin Kotleszka, czyli kulturysta z Koła dopiął swego i spełnił swoje marzenia. W odbywających się zawodach Arnold Classic w Columbus. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez kulturystycznych na świecie. Dziś Marcin zdobył w swojej kategorii srebro!
Foto:Radek Słodkiewicz FB
R E K L A M A

Arnold Classic – zawody dla kulturystów profesjonalnych rozgrywane corocznie w Columbus od 1989 roku pod koniec lutego lub na początku marca. Organizowane przez Arnolda Schwarzennegera (stąd jego imię w nazwie) są obecnie częścią multi-sportowej imprezy pod nazwą Arnold Sports Festival, w której rozgrywanych jest blisko 40 dyscyplin i konkurencji sportowych (głównie atletycznych) z udziałem dużej ilości zawodników i zawodniczek. W tym roku nasz kraj w tych zawodach reprezentował Marcin Kotleszka - kulturysta z Koła.

Gratulujemy serdecznie Marcinowi, którego karierze kibicujemy od początku

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA