R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Łukasz Wojnicki wygrał pierwszy bieg Grand Prix Koła

04-03-2017 13:29 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,636 | Komentarzy: 1

W idealną do biegania pogodę odbył się pierwszy bieg z nowego, czteroetapowego GrandPrix Koła. Sponsorem pierwszego z czterech medali była firma Geberit Produkcja.
R E K L A M A

łównym Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit, stowarzyszenie Malinowa Mamba i MLUKS Triathlon.

Największą atrakcja biegu jest jego formuła, w której każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Trzy z czterech biegów będą przebiegały w pobliżu znanej już trasy w okolicach kolskich błoni i wałów. Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit Produkcja odbędzie się już za dwa miesiące 4 marca 2017. Kolejny będzie nie lada atrakcją dla amatorów biegania, gdyż trasa biegu będzie przebiegała w okolicach Firmy Wood Mizer, która jest jednym z organizatorów Grand Prix. Bieg ten odbędzie się 8 kwietnia 2017 r na dystansie 10 km i będzie to „Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood -Mizer. 3 bieg o Puchar Malinowej Mamby odbędzie się 20 maja 2017. Będzie składał się z dwóch pętli po 5 km, które będą nawiązywały do trasy Malinowej Piątki z poprzedniego roku. Finał imprezy planowany jest na 16 września 2017 biegiem na dystansie 5km o Puchar Prezesa Firmy Andre.

Lista startowa została zamknięta kompletem 200 biegaczy. Równo o 10:30 wszyscy wystartowali  linii startu w Parku 600-lecia. Po 17 minutach i 54 sekundach na metę przybiegł pierwszy zawodnik - Łukasz Wojnicki z Kutna.

 

Wyniki:
Mężczyźni:

1. Łukasz Wojnicki, Kutno

2. Dominik Torzewski, Dąbie

3. Dariusz Frątczak, Osiek Mały

Kobiety

1. Michalina Pecyna-Walczak, Koło

2. Dominika Walczak, Koło

3. Justyna Wałowska, Dęby

Pełne wyniki <- kliknij tu

 

Już dziś zapraszamy do poniedziałkowej relacji video z biegu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA