R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Uczniowie Technikum Rolniczego w Kościelcu wrócili z nagrodą

07-03-2017 09:04 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,321 | Komentarzy: 1

3 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie odbył się finał wojewódzki Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Organizatorem tej cyklicznej imprezy jest Związek Młodzieży Wiejskiej.

Foto:ZSRCKU Kościelec
R E K L A M A

Nie zabrakło na niej uczniów Technikum Rolniczego z Zespołu Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu. Olimpiada adresowana jest przede wszystkim do tych, którzy są rolnikami oraz uczniami szkół rolniczych i mieszczą się w przedziale wiekowym od 17 do 40 lat. Wartością olimpiady jest możliwość rywalizacji oraz popularyzacji swoich osiągnięć w rolnictwie. W tegorocznej edycji udział wzięło ok. 50 osób z całej Wielkopolski. Rywalizowały one rozwiązując test teoretyczny obejmujący szeroko rozumianą wiedzę z rolnictwa. Nagrody były bardzo atrakcyjne. Otrzymali je zwycięzcy, którzy zajęli pierwszych 5 miejsc oraz uczestnicy premiowani za osiągnięcie powyżej 60 pkt.

W tej grupie znalazło się czterech naszych uczniów, a najlepszy Dominik Gajdecki, który znalazł się tuż za podium, otrzymał specjalne wyróżnienie.


Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/e-kolo.pl/httpdocs/inc/funkcje.php on line 2741
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze