(11)
Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Posadzili blisko 1000 drzew w Kole

Posadzili blisko 1000 drzew w Kole

Autor: Redakcja e-kolo.pl 20 Marzec 2017
Posadzili blisko 1000 drzew w Kole
© Nowoczesna Koło
Komentarzy: 11 Czytano:
16,597 razy |

17 marca na kolskich błoniach z uczniami z kolskiego Gimnazjum nr1, oraz Zespołu Szkół nr 2, pod okiem Inspektora d.s. ochrony Środowiska Szymona Czerwińskiego zasadzono drzewa. Urząd Miasta oraz kolskie struktury partii Nowoczesna zakupiły 1000 sadzonek: klonu, olchy, dębu, brzozy, lipy oraz sosny czarnej. Grupie prawie czterdziestu osób udało się obsadzić teren ok 0,5 ha w trzy godziny.

R E K L A M A
11
Czytano:
16,597 razy
Udostępnij

Ślemy serdeczne podziękowania młodzieży, wychowowcom, oraz dyrekcji szkół za zaangażowanie i wsparcie tej szlachetnej akcji. Jak już ustaliliśmy, akcję będziemy powtarzać cyklicznie co rok.
W najbliższy czwartek wraz z uczniami Technikum Ochrony Środowiska obsadzamy tereny należące do szkoły.

-organizatorzy akcji

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (11)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
euklides · 20 Marzec 2017
Współpraca Urzędu i Nowoczesnej a w tle pięknie wyremontowany budynek. Czy w tym mieście jest jakaś opozycja?
Salamon · 27 Marzec 2017
Sadzenie drzew to piękna inicjatywa, szczególnie w dzisiejszej dobie czasowej, kiedy to bezmyślnie wycięto masę drzew, u nas w regionie, jak i w całym kraju. Sadzenie nowych drzew i tworzenie nowych zielonych miejsc dla mieszkańców jest godna naśladowania i dalszej kontynuacji takich projektów. Tworzymy w ten sposób naturalne płuca dla mieszkańców, a szczególnie dla naszych dzieci, dla przyszłych pokoleń Kolan. Brawo dla Pana Roberta i Nowoczesnej.
Maryjolka · 30 Marzec 2017
Każdy artykuł jest dobry zły czy dobry nieważne ,ważne że można lac pomyjami na każdego nie mając pojęcia zielonego o niczym .Ta nienawiśc do wszystkich i do wszystkiego a szczególnie do burmistrza was samych pozabija psychiatryków zabraknie !!!!!
bliski · 20 Marzec 2017
analfabeta to pisał ----blisko ?????? raczej około,,,,,analfabeto,,,,,
fun · 20 Marzec 2017
Posadził drzewa .... posadził, promuje się ... promuje no i co??? A co inni zrobili dla miasta ??? Dyskutują lub lansują się na sesjach bez konkretów.
as · 20 Marzec 2017
Kochani, spróbujcie rozróżnić bezinteresowne działanie na rzecz miasta i mieszkańców z prymitywnym lansem dla zdobycia poparcia w zbliżających się wielkimi krokami wyborów samorządowych.
Janusz · 27 Marzec 2017
Jeśli dla ciebie wsadzenie 1000 -ca drzew jest prymitywnym lansem, to ty jesteś Pisior do kwadratu.Ci twoi kolesie powinni się wziąźć do roboty i sadzić drzewa. To co popsuli w ostatnim okresie, to trudno będzie naprawić,i to przez długie lata. Drzewo to nie marchewka, że wyrośnie w jeden sezon, odbudowa drzewostanu będzie trwała długie lata..Wierzę głęboko, że ci wszyscy co sadzili te drzewa, w Naszym Mieście, robili to z serca z myślą, dla dobra mieszkańców, a jeśli by nawet się lansowali, to osobiście wolę mieć ludzi przy władzy, którzy maja coś w głowie pozytywnego i robią wszystko, aby w naszym mieście, mieszkańcom żyło się lepiej i piękniej,
zielony · 20 Marzec 2017
Brawo za inicjatywę dla Pana Roberta. Fajny gość, pozytywnie nakręcony.
paul · 20 Marzec 2017
PiS przyjdzie i zrobi wycinkę :D Bo taka jest wola upadłego narodu polskiego
Ala · 20 Marzec 2017
:",... Obywatelu wrzucając pieniądze do puszki OWSIAKA łożysz na WSI.".
X · 20 Marzec 2017
Pan Gajda chyba chce zostać burmistrzem bo wszędzie się promuje ?
euklides · 20 Marzec 2017
Współpraca Urzędu i Nowoczesnej a w tle pięknie wyremontowany budynek. Czy w tym mieście jest jakaś opozycja?
R E K L A M A