R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Spotkanie autorskie z Michałem Larkiem

22-03-2017 09:29 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,571 | Komentarzy: 0

To była nie lada gratka dla wielbicieli talentu pisarskiego Michała Larka. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole gościła go 20 marca br.
R E K L A M A

Michał Larek wydał m. in.: zbiór reportaży „Rozmowa była możliwa. Rozmowy z pisarzami”, „Przywracanie, wracanie. Rozmowy szczecińskie z Arturem D. Liskowackim” (razem z J. Borowczykiem), „Martwe ciała”, reportaż kryminalny (z W. Ciszakiem), „Punkty zapalne. 12 rozmów o Polsce i świecie”. W sierpniu 2016 ukazała się powieść kryminalna, wykorzystująca elementy reportażu ,„Mężczyzna w białych butach” (z W. Ciszakiem).

Podczas dwugodzinnego spotkania czytelnicy wysłuchali pasjonującej opowieści pisarza o jego przygodzie z literaturą, inspiracjach i warsztacie pisarskim, pasjach życiowych. Literat wyeksponował swój dar opowiadania, snucia fantastycznych historii, częstokroć przywoływanych zaledwie w formie ciekawostek i dygresji. Tych z Państwa, którzy tego nie doświadczyli zapraszamy do lektury książek Michała Larka dostępnych w książnicy kolskiej.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE