R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar opuszczonego budynku na wysypisku śmieci

31-03-2017 10:01 | Źródło: mł. bryg. Jacek Wiśniewski | Wyświetleń artykułu: 10,996 | Komentarzy: 0

W Maciejewie w dniu 27 marca 2017r. doszło do pożaru opuszczonego budynku administracyjnego na nieczynnym wysypisku śmieci. Pożar został zgłoszony do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole kilkanaście minut po godzinie ósmej.

Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowane zostały cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz najbliższa jednostka OSP Dęby Szlacheckie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów przeprowadzono rozpoznanie, w wyniku którego ustalono, że pożarem objęty jest cały budynek, panuje silne zadymienie, palą się elementy wyposażenia wnętrza oraz drewniany dach kryty papą. W budynku nie ma osób poszkodowanych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, podaniu trzech prądów gaśniczych na palące się elementy. W wyniku pożaru częściowemu spaleniu i zniszczeniu uległ dach budynku, elementy wyposażenia wnętrza.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez osobę nieznaną - dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi Policja. Pożar przez ponad cztery godziny  gasiło 15 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze