R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Strażacy oddali krew w akcji "Spokrewnieni Służbą"

31-03-2017 10:06 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,918 | Komentarzy: 0

W dniu 30 marca 2017r. funkcjonariusze z Komendy Powiatowej PSP w Kole i druhowie z OSP Dąbie, OSP Koło Nad Wartą, odpowiadając na apel Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, włączyli się do akcji "spoKREWnieni Służbą".

R E K L A M A

Akcja poboru krwi została zorganizowana przez Komendę Powiatową PSP w Kole oraz Odział Rejonowy  Polskiego Czerwonego Krzyża  w Kole i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu a miała miejsce w sali domu parafialnego  Parafii Rzymsko-Katolickiej Podwyższenia  Krzyża świętego w Kole.  Wspólna akcja poboru krwi  służb mundurowych i mieszkańców powiatu kolskiego  to wspaniały wydźwięk solidarności społeczeństwa  gdzie w ewentualnej  sytuacji zagrożenia  zdrowia lub życia  liczy się każda sekunda i każda kropla tego bezcennego leku.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze