R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Urząd Miejski w Kole

Podsumowanie pozyskanych środków zewnętrznych w 2016 roku

03-04-2017 14:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,738 | Komentarzy: 5

Od początku kadencji nadrzędnym celem Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka była i jest obecnie strona dochodowa finansów gminy. Dzięki staraniom i ogromnemu wysiłkowi pracowników Urzędu Miejskiego w Kole główne założenie polityki finansowej gminy jest realizowane.

Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A

Oprócz z Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Edukacji pozyskiwane są również środki z Ministerstwa Rozwoju - do chwili obecnej już 2 mln zł, w założeniach na pozostały okres 2017 roku chcemy jeszcze pozyskać około 2,5 mln zł. Trwają także intensywne prace nad zwiększeniem wpływów podatkowych. Na XXXVII Sesji Rady Miejskiej burmistrz przypomniał efekty działań w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych dla zapewnienia lepszych warunków życia mieszkańcom miasta Koła. Bez zewnętrznego wsparcia działania te nie byłyby realizowane, bądź realizowane w ograniczonym zakresie. Gmina musiałaby przez szereg lat oszczędzać i gromadzić fundusze na poszczególne inwestycje albo zaciągać na te cele kredyty.

Na podstawie poniższych danych wyraźnie widać, że nasza gmina należy do grona aktywnych beneficjentów funduszy unijnych. Dzięki czemu nieustannie zmienia się wizerunek miasta Koła oraz poziom życia mieszkańców. Poniżej trzy krótkie zestawienia środków zewnętrznych pozyskanych w 2016 na rozwój naszego miasta, zadań i kwot, na które Gmina Miejska złożyła już wnioski w 2017 roku oraz te, które są przygotowywane do złożenia.

Środki zewnętrzne pozyskane w 2016 roku na rozwój naszego miasta

Środki zewnętrzne pozyskane w 2017 roku na rozwój naszego miasta

Złożone wnioski oczekujące w bieżącym 2017 roku na rozpatrzenie

Opracowała: Ilona Stasiak-Malczyk

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze