sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Powiat Kolski Czas na zawodowców BIS - spotkanie w Starostwie

Czas na zawodowców BIS - spotkanie w Starostwie

18-04-2017 09:27 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 2,270 | Komentarzy: 0
Czas na zawodowców BIS - spotkanie w Starostwie
Foto:Starostwo Kolskie
zacisze
Zenon Wasiak, Naczelnik Wydziału Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Kole, podjął w wydziale w dniu 13 kwietnia 2017 roku przedstawicieli projektu Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska. Był to miły wstęp przed spotkaniem z przedstawicielami Kolskiej Izby Gospodarczej, podczas którego dr inż. Małgorzata Spychała i mgr Klaudyna Bogurska – Matys, pracownicy Politechniki Poznańskiej, przedstawiły projekt Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska.

Spotkanie z pracodawcami otworzył Wieńczysław Oblizajek – Starosta Kolski, a wprowadzenia do tematu dokonał Prezes Kolskiej Izby Gospodarczej Wojciech Lewandowski. Przedsiębiorcy z zaciekawieniem wysłuchali informacji o projekcie i zadali wiele pytań dotyczących system.zawodowcy.org, staży i laboratoriów. Zebrani otrzymali również materiały zapraszające do współpracy z Politechniką Poznańską w ramach inicjatywy Akcelerator Wiedzy Technicznej.

Projekt „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” został uruchomiony w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+ i będzie realizowany do końca 2022 roku przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego (Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego) oraz Politechnikę Poznańską we współpracy
z zainteresowanymi samorządami, pracodawcami i szkołami kształcącymi zawodowo z terenu województwa wielkopolskiego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!