R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Wypadek dwóch pojazdów w Gozdowie

21-04-2017 10:30 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 14,768 | Komentarzy: 3

17 kwietnia o godzinie 17:00, na 299 km w kierunku na Warszawę Drogi Krajowej nr 92 zderzyły się dwa samochody osobowe. Obydwa pojazdy stały na kołach. W zdarzeniu udział brało łącznie pięć osób, które opuściły pojazdy o własnych siłach przed przyjazdem zastępów straży.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Ruch na drodze DK92 wstrzymano w obu kierunkach. Zabezpieczono teren prowadzonych działań. W pojeździe Opel Astra podróżowały trzy osoby. Kierującej udzielono pierwszej pomocy ( wsparcie psychiczne, stabilizacja odcinka szyjnego kręgosłupa ). Pozostałe osoby odmówiły przyjęcia pomocy.

W pojeździe Hyundai Sonata podróżowały dwie osoby. Odłączono dopływ prądu od akumulatorów w pojazdach, a także zakręcono zawór na butli z gazem w pojeździe Hyundai Sonata. Na miejsce zdarzenia przybyło pogotowie oraz patrol Policji. Na prośbę policji samochody zepchnięto z jezdni i udrożniono ruch na drodze krajowej.

Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przez kierującego pojazdem Hyundai Sonata - dochodzenie prowadzi Policja w Kole.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA