(18)
Słonecznie -0.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Mariola Makowska nowym Skarbnikiem?

Mariola Makowska nowym Skarbnikiem?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 25 Kwiecień 2017
Mariola Makowska nowym Skarbnikiem?
© e-kolo
Komentarzy: 18 Czytano:
16,777 razy |

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, iż Beatę Wawrzyniak, na stanowisku Skarbika zastąpi dotychczasowa naczelnik Wydziału Księgowości - Mariola Makowska.

R E K L A M A
18
Czytano:
16,777 razy
Udostępnij

Jak już informowaliśmy, dotychczasowa Skarbnik miasta Koła odchodzi z kolskiego magistratu do Urzędu Gminy Kościelec. Tam zastąpi odchodzącą na emeryturę Zofię Lewandowską. Mariola Makowska od lat pracuje w kolskim urzędzie, gdzie prowadzi wydział zajmujący się finansami.

Powołana zostanie na podstawie uchwały Rady Miasta, która to jutro zajmie się tym projektem uchwały.

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (18)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Stefka Kunias · 25 Kwiecień 2017
O widzę iz jego Osoba jakiś chory lub popadł w depresję , p Mariola ? Kolanka na takie stanowisko ? To już niema żadnego asa z łodzi czy innego za......pia ? Widzę że ciągle prowadzona jest akcja WARTA , pogłębianie dna i trzymanie się koryta . Stachu twa kadencja i tak idzie do piachu...............
Gość · 26 Kwiecień 2017
Czy będzie dziś transmisja sesji? ....bo nie ma żadnej informacji.
RADA-DOBRA · 26 Kwiecień 2017
Widzę, że Rada Miasta nie ma już nic do powiedzenia w Kole, po tym co przeczytałem. Dziwi mnie jedynie zwrot frontu przez Pana Burmistrza. Przecież na początku kadencji chciał zwolnić.......domyślcie się kogo?
gość · 26 Kwiecień 2017
To czy rada ma coś do powiedzenia każe się na dzisiejszej sesji
kolo · 25 Kwiecień 2017
Dla mnie to niezwykła wiadomość: "Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, iż Beatę Wawrzyniak, na stanowisku Skarbika zastąpi dotychczasowa naczelnik Wydziału Księgowości - Mariola Makowska". Decyzję o tym podejmie jutro Rada Miasta, a nie redakcja e-kolo czy też "źródła", do których redakcja dotarła.
on · 26 Kwiecień 2017
kompetencja jedynie można powiedzieć formalna. To burmistrz wybiera sobie skarbnika a rada przyjmuje go na drodze uchwały. Jeżeli radni dzisiaj beda cos miec przeciwko to znaczy ze oni sa totalna opozycja, czyli nie wazne co i gdzie byle przeciw. Bo do czego sie doczepic? ta pani ma duze doswiadczenie, pracuje w urzedzie od lat i to jeszcze za bylego burmistrza. Jest z Kola - i co jeszcze wiecej chciec?
Gość 2 · 25 Kwiecień 2017
Z tego wynika, że Radni niewiele mają do powiedzenia.
gość · 25 Kwiecień 2017
Zgadzam się, powołanie skarbnika to WYŁĄCZNA KOMPETENCJA Rady Miasta
Pytający · 25 Kwiecień 2017
Z Koła? Toż to szok! A nie lepiej byłoby ściągnąć jakiegoś fachowca z Turka, Łodzi, Kalisza, Kłodawy, Konina? w końcu burmistrz w tej materii ma duże doświadczenie. Aha, a czy ta pani nie była też zakwalifikowana do wymiany zasobów ludzkich w UM?
ewa · 25 Kwiecień 2017
Dobrze zrobiła ile można na każdej sesji tłumaczyć nieznającym się na finansach radnym sprawy budżetu Koła.Maglowali ja bezlitośnie a i tak nic z tego nie rozumieli.W Kościelcu raga gminy mądrzejsza i będzie mogła spokojnie pracować.wszystkiego dobrego p.Beatko!
Anonymus KOŁO · 25 Kwiecień 2017
Miłe zaskoczenie, w końcu ktoś z Koła, pracujący już w UM, życzymy powodzenia a odchodzącej Pani Skarbnik Dziękujemy w imieniu Mieszkańców Koła.
Rafał · 25 Kwiecień 2017
Makowska? Szkoda, wydaje się nawet w miarę sympatyczna i stanowisko miała, no, ale jeśli Jego Osoba celownik już przyłożył, to różnie może być. Dwa miesiące i wylot? Oczywiście "za brak współpracy"... Niech się trzyma!
Rafał · 26 Kwiecień 2017
@Bohun Cóż, widzę, "przyjacielu", że jesteś, no ty akurat nie stracisz roboty, bo jak widzę Jego Osoba delegował ciebie do reagowania na moje wpisy. Mam jednak nadzieję, że choćby prywatnie myślisz logicznie, bo zawodowo, cóż, czasami i sku*w*ć się niektórzy nie wstydzą.
Bohun · 25 Kwiecień 2017
Odezwał się Przewodniczący loży szyderców....
ee · 25 Kwiecień 2017
taa bo ty juz wszystko najlepiej wiesz
Gosc · 25 Kwiecień 2017
Uważam, że pani Beata Wawrzyniak była bardzo dobrym skarbnikiem, do tego zawsze uśmiechnięta, kulturalna, merytorycznie przygotowana, czy ta pani ją zastąpi? Cóż, poczekamy, zobaczymy
Tyrion Lanister · 25 Kwiecień 2017
Cóż, takie jest życie...
Stefka Kunias · 25 Kwiecień 2017
O widzę iz jego Osoba jakiś chory lub popadł w depresję , p Mariola ? Kolanka na takie stanowisko ? To już niema żadnego asa z łodzi czy innego za......pia ? Widzę że ciągle prowadzona jest akcja WARTA , pogłębianie dna i trzymanie się koryta . Stachu twa kadencja i tak idzie do piachu...............
Jaro · 25 Kwiecień 2017
A że byś kurna wiedział....
R E K L A M A