sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Zatrzymano kolejnego dilera narkotyków

Zatrzymano kolejnego dilera narkotyków

19-08-2010 08:11 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,866 | Komentarzy: 3
Zatrzymano kolejnego dilera narkotyków
Foto:
zacisze
Wczoraj wieczorem tj. 18 sierpnia kolscy kryminalni zatrzymali 26 - latka podejrzewanego o rozprowadzanie narkotyków. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono blisko 57 gram środków odurzających.
Sygnały o handlarzu docierały do kryminalnych od kilku tygodni. Policjanci skrupulatnie je gromadzili i sprawdzali. Mając już obraz przestępczego procederu oraz informację o miejscu przechowywania narkotyków w środowy wieczór zapukali do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Kolejowej w Kole. W trakcie przeszukania w 2 pokojach oraz kuchni funkcjonariusze znaleźli 114 strunowych torebek z zawartością białego proszku, łącznie blisko 57 gram. Poszczególne działki w różnych ilościach poukrywane były między innymi w puszce po herbacie oraz opakowaniu po kremie. Użyty przez policjantów tester potwierdził w znaleziskach związki amfetaminy. Towar został zabezpieczony i zostanie przekazany do specjalistycznych badań. W czasie kiedy prowadzone było przeszukanie w domu był tylko jeden z członków rodziny. 26 - letniego właściciela narkotyków zatrzymano w miejscu jego pracy.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 5 lat więzienia, jeżeli w grę wchodzi handel kara może być nawet dwukrotnie większ

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
~de er 21-09-2011 13:52
Wont z tym ścierwem!Ale ziolko mogli by zalegalizowac:)
| Zgłoś do usunięcia
~anonim 19-08-2010 13:03
bardzo dobrze:) Tępić idiotów
| Zgłoś do usunięcia
~Hania 19-08-2010 10:28
Gram czy nie gram oto jest pytanie! Może w gry komputerowe? W woreczkach moim zdaniem (a jestem gimnazjalistką) było pewnie 57 gramów, hę?
| Zgłoś do usunięcia