R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Pierwsze wbicie łopaty na placu budowy po "Goplanie"

19-06-2017 12:11 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,997 | Komentarzy: 10

Budowa budynku komunalnego, która ma potrwać do września przyszłego roku, została dzisiaj oficjalnie rozpoczęta. Pierwsze łopaty wbili symbolicznie Burmistrz Miasta Koła, Poseł RP Leszek Galemba oraz kierownik budowy.
Foto:e-kolo
R E K L A M A

Budynek mieszkalny komunalny czterokondygnacyjny z miejscami postojowymi na 24 stanowiska, w tym 2 miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych, z dachem dwuspadowym - to projekt znajdujący się na działce po "Goplanie" na Starym Rynku w Kole. Dziś symbolicznie rozpoczęto jego budowę.

W poniższym materiale video, wykonawca omówił szereg prac jakie zostały już wykonane na placu budowy oraz utrudnienia z jakimi spotkali się budowlańcy rozpoczynając wykopy ziemne. Stanisław Maciaszek wspomniał również jaki ma pomysł co do walącego się budynku tuż obok działki, gdzie budowany jest nowy blok mieszkalny. Co burmistrz zaproponuje radnym? O tym w naszym materiale.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA