(1)
Słonecznie 29.6

Nowy rok szkolny w Gimnazjum nr 3

Autor: 01 Wrzesień 2010 przeczytasz w minutę
Nowy rok szkolny w Gimnazjum nr 3
©
(1) | Czytano:
4,474 razy | przeczytasz w minutę

Nowy rok szkolny rozpoczął się w Gimnazjum nr 3 imienia Papieża Jana Pawła II w Kole o godzinie 9.00. Wcześniej o godzinie 8.00 młodzież uczestniczyła we Mszy św. w kolskiej farze.

R E K L A M A
1
Czytano:
4,474 razy
Udostępnij
Na dziedzińcu szkolnym rodzice, grono pedagogiczne i młodzież wszystkich klas zebrała się by wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego i przemówienia dyrektora Lecha Brzezińskiego. Obecnie do Gimnazjum uczęszcza 173 uczniów do 8 klas, gdzie są 2 oddziały pierwszoklasistów, a po 3 drugo i trzecioklasistów. Do pierwszych klas będą chodzili uczniowie z pobliskiego Ruszkowa, Dobrowa i Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole.

– Dziś rozpoczynamy nowy rok szkolny – mówił dyrektor – mam nadzieje, że wszyscy jesteście wypoczęci i z nowymi siłami przystąpicie do nauki. Życzę wam jak najlepszych wyników. Dyrektor przypomniał, że obchodzimy dwie wielkie daty w historii Polski. Dzisiaj napaść Niemiec hitlerowskich na Polskę, a wczoraj 30. rocznicę podpisania porozumień sierpniowych.

Po przedstawieniu wychowawców klas uczniowie rozeszli się do klas, gdzie opiekunowie przedstawili plan lekcyjny oraz poinformowali o innych sprawach jakie zaszły w czasie wakacji.
mc

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
~.... · 01 Wrzesień 2010
Chyba ze szkoły podstawowej nr 2. z trójki chodzą na kolejową...
>