sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Nowy rok szkolny w Gimnazjum nr 3

Nowy rok szkolny w Gimnazjum nr 3

01-09-2010 10:28 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,751 | Komentarzy: 1
Nowy rok szkolny w Gimnazjum nr 3
Foto:
zacisze
Nowy rok szkolny rozpoczął się w Gimnazjum nr 3 imienia Papieża Jana Pawła II w Kole o godzinie 9.00. Wcześniej o godzinie 8.00 młodzież uczestniczyła we Mszy św. w kolskiej farze.
Na dziedzińcu szkolnym rodzice, grono pedagogiczne i młodzież wszystkich klas zebrała się by wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego i przemówienia dyrektora Lecha Brzezińskiego. Obecnie do Gimnazjum uczęszcza 173 uczniów do 8 klas, gdzie są 2 oddziały pierwszoklasistów, a po 3 drugo i trzecioklasistów. Do pierwszych klas będą chodzili uczniowie z pobliskiego Ruszkowa, Dobrowa i Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole.

– Dziś rozpoczynamy nowy rok szkolny – mówił dyrektor – mam nadzieje, że wszyscy jesteście wypoczęci i z nowymi siłami przystąpicie do nauki. Życzę wam jak najlepszych wyników. Dyrektor przypomniał, że obchodzimy dwie wielkie daty w historii Polski. Dzisiaj napaść Niemiec hitlerowskich na Polskę, a wczoraj 30. rocznicę podpisania porozumień sierpniowych.

Po przedstawieniu wychowawców klas uczniowie rozeszli się do klas, gdzie opiekunowie przedstawili plan lekcyjny oraz poinformowali o innych sprawach jakie zaszły w czasie wakacji.
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~.... 01-09-2010 11:28
Chyba ze szkoły podstawowej nr 2. z trójki chodzą na kolejową...
| Zgłoś do usunięcia