R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Zakończenie roku w Przedszkolu Miejskim nr 5

23-06-2017 08:44 | Źródło: PM5 | Wyświetleń artykułu: 4,110 | Komentarzy: 0

W dniu 21.06.2017 odbyło się zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017 w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Kole . Apel z okazji zakończenia roku poprowadziła najstarsza grupa w naszym przedszkolu, grupa V, przygotowana przez Panią Beatę Rybicką.

Foto:PM5
R E K L A M A

Część artystyczną rozpoczęły maluszki z grupy I przygotowanym przez wychowawcę , Panią Wiesławę Garus, tańcem do piosenki „Z motylem na głowie”. Maluszki poradziły sobie z zadaniem znakomicie, prezentując swój taniec zgromadzonym gościom. Po występie maluszków swoją część zaprezentowały 4- latki z grupy II, które pod okiem Pani Karoliny Szulgit przygotowały taniec do utworu „Lato, lato”. Kolorowe stroje dzieci i przepiękne kwiaty na rękach dodały uroku przepięknemu i rytmicznemu tańcu, za co czterolatki otrzymały gromkie brawa. Kolejny występ zaprezentowała grupa VI, czyli 4- latki przygotowane przez Panią Krystynę Dzikowską.

Dzieci w swoim tańcu wykorzystały jako rekwizyt krzesełka, a swój układ wykonały do piosenki Majki Jeżowskiej „Na plaży”. Występ VI grupy pozwolił nam przenieść się faktycznie na nadmorską plażę, każdy z nas poczuł już dokładnie wakacje. Następna grupa, która zaprezentowała swój taniec, to grupa IV. Pięciolatki przygotowane przez Panią Izabelę Sochacką wykonały taniec „Szot” i był to niewątpliwe cudowny i niebywale trudny taniec, ze względu na mnogość figur. Jednak skomplikowane figury nie sprawiły dzieciom najmniejszego problemu – dzieci po mistrzowsku zatańczyły swój taniec, a zachwytom na publiczności nie było końca. Po grupie IV swój występ zaprezentowały 5,6 – latki z grupy III, przygotowane przez Panią Elżbietę Szacowną. Dzieci wykonały tańce do utworów „Podajmy sobie ręce” oraz „Dzieci lubią zabawę”, a „misiowe” opaski przez cały występ przypominały nam o naszym kochanym, pluszowym patronie. W końcowej części wystąpiły dzieci z grupy V. Sześciolatki zaprezentowały taniec „Krakowiaczek jeden”, którym wywalczyły II miejsce na konkursie tańca we Wrzącej Wielkiej, a także zaśpiewały piosnkę „Żegnamy się”.

Po części artystycznej głos zabrała Pani dyrektor Agnieszka Kozajda, która w pięknych słowach podziękowała dzieciom za występy oraz za cały rok pracy, podkreśliła wszystkie sukcesy dzieci, które osiągnęły w czasie całego roku, a także życzyła dzieciom wspaniałych wakacji. Pani dyrektor pożegnała również dzieci z grupy V oraz III – dzieci, które opuszczają już nasze przedszkole, życząc im wielu sukcesów i samych dobrych ocen w nowej szkole. Pani dyrektor wyróżniła również rodziców, którzy przez cały rok wspierali nasze przedszkole, pomagali naszej placówce i naszym dzieciom organizując różnego rodzaju wydarzenia. Wśród wyróżnionych rodziców znaleźli się: Pani Ilona Niemowna – Trębacka, Pan Jacek Trębacki, Pani Katarzyna Król – Kupczak, Pani Aneta Witczak, Pan Jarosław Kawka, Pani Monika Grabarczyk, Pani Anna Zaremba, Pani Gabriela Jóźwiakowska, Pan Kamil Wolniaczyk, Pani Magdalena Flasińska, Pani Anna Sochacka, Pan Robert Pawlak, Pani Weronika Czyżewska. Po podziękowaniach Pani dyrektor głos zajęła Pani Ilona Niemowna - Trębacka, reprezentując Radę Rodziców. Pani Ilona również podziękowała wszystkim dzieciom, kadrze i wszystkim pracownikom za cały rok ciężkiej i owocnej pracy, życząc dzieciom wspaniałego, zasłużonego, wakacyjnego wypoczynku, a na ręce Pani dyrektor złożyła bukiet kwiatów, dziękując za cały trud i opiekę nad dziećmi. Po występach dzieci wraz z wychowawcami i rodzicami udały się do swoich sal, gdzie żegnali się ze swoimi wychowawcami, otrzymując dyplomy i niespodzianki – upominki. W tym miejscu pragniemy podziękować Pani Monice Grabarczyk za zakup i dostarczenie upominków dla dzieci z całego przedszkola. Po pożegnaniu, chwilach wzruszeń, ale i radości dzieci udały się do swoich domków, aby już na dobre zacząć upragnione wakacje.


Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/e-kolo.pl/httpdocs/inc/funkcje.php on line 2741
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze