R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Kwiaty na ulicach miasta zniszczone i skradzione

30-06-2017 08:44 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,356 | Komentarzy: 9

Jedni zadowoleni a inni mniej z tego, że na ulicach miasta pojawiły się donice z kwiatami. Jednego nie można odmówić - zrobiło się bardziej kolorowo. Niestety znaleźli się tacy, którzy usilnie niszczą i kradną nasadzenia. Urząd Miasta apeluje na swojej stronie o uszanowanie naszej wspólnej własności.

Foto:e-kolo
R E K L A M A

Staramy się, by miasto  wyglądało pięknie, było naszą wizytówką, tym bardziej, że w weekend gościliśmy mieszkańców z innych miast Polski, a zaraz potem znajdują się osoby niszczące ten cały wysiłek, szkodząc wizerunkowi miasta i jego mieszkańców. Teraz musimy uzupełnić braki roślin, by  kwiaty w donicach znów dodały uroku wyglądowi miasta. Kradzieże roślin zdarzają się niestety przy każdym sezonowym ukwiecaniu, musimy jednak zrozumieć, że miejskie, społeczne i wspólne to nie niczyje tylko należące do Nas wszystkich. Ponieważ nie da się objąć monitoringiem wszystkich miejsc w mieście, wszystkich kwietników, apelujemy do mieszkańców o zgłaszanie do właściwych instytucji sytuacji niszczenia bądź kradzieży roślin w parkach, skwerach i innych terenach zielonych. Osoby, które opiekują się zieleńcami mają zazwyczaj specjalne stroje, dlatego łatwo ich odróżnić. Zwracajmy uwagę na to, co się dzieje wokół nas i w razie konieczności reagujmy!

- czytamy na kolo.pl

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (9) Pokaż komentarze