R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Jarosław Sarniak z Geberit Team na Challenge Poznań

30-06-2017 11:26 | Źródło: 38PR | Wyświetleń artykułu: 11,594 | Komentarzy: 2

W ostatni weekend, 24-25 czerwca, odbyły się zawody Challenge Poznań 2017. To szansa na zmierzenie się z jedną z najtrudniejszych dyscyplin sportowych na świecie – triathlonem. Najdłuższy, pełny dystans składa się z 3,8 km w wodzie, 180 km na rowerze oraz 42,2 km biegu. Jarosław Sarniak, reprezentant Geberit Team, na co dzień pracujący w Dziale Logistyki w fabryce Geberit w Kole, poradził sobie z tym wyzwaniem! Na 500 zawodników, z czego tylko 214 ukończyło trasę, zajął 155 miejsce! Zawodnik przekroczył linię mety z uniesioną flagą Geberit!

Foto:38PR
R E K L A M A

W poszczególnych dyscyplinach Jarosław Sarniak osiągnął następujące wyniki: pływanie – 1:23:00 (143 miejsce), rower – 5:56:47 (111 miejsce), bieg – 5:17:58 (196 miejsce). Na metę dotarł w łącznym czasie – 12:56:29 (155 miejsce). W swojej kategorii wiekowej uplasował się na 70 pozycji.

Challenge Poznań to zawody przygotowane w całości dla zawodników i przez zawodników. Organizatorzy w każdym aspekcie biorą pod uwagę głos środowiska triathlonowego. Stąd tak wyjątkowy klimat imprezy - wysoki poziom komfortu rywalizacji, jej bezpieczeństwa, dodatkowe możliwości kibicowania (punkty kibica) i aktywizacji. W tym roku reprezentanci aż 38 krajów zmagali się ze swoimi słabościami i z trasą, do której przygotowywali się miesiącami.

Geberit Team jest grupą pasjonatów biegania, powołaną przez pracowników firmy z całej Polski. Członkowie ekipy, jako drużyna lub indywidualnie, regularnie biorą udział w różnego rodzaju wyścigach, osiągając liczne sukcesy i inspirując tym samym do aktywnego stylu życia. Marka Geberit aktywnie wspiera zawodników w realizacji ich planów, pokonywaniu słabości i dążeniu do kolejnych, rekordowych wyników.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze