R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Posiadacz amfetaminy zatrzymany w swoim domu

06-07-2017 10:27 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,302 | Komentarzy: 0

Kolscy policjanci na terenie jednej z posesji w gminie Koło ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy. Mieszkaniec gminy Koło usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, za które grozi kara grzywny i pozbawienie wolności do lat 10.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Wczoraj policjanci kryminalni Komendy Powiatowej Policji w Kole pojechali do jednej z posesji na terenie gminy Koło. Posiadali informacje, że może tam znajdować się znaczna ilość narkotyków. Do działań użyli psa tropiącego. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Na terenie posesji znaleziono woreczki z zawartością białego proszku. Wstępne badania wykazały, że są to narkotyki w postaci amfetaminy. Funkcjonariusze zabezpieczyli biały proszek a 38 – latek został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę grzywny i pozbawienia wolności do lat 10.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze