R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Wypadek w Osieku Wielkim. Zakleszczony kierowca cysterny OSM

06-08-2017 09:49 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 43,948 | Komentarzy: 3

Dziś około godziny 9:00 doszło do groźnego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył tylko pojazd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole. Zjechał od ze swojego pasa jezdni i przewrócił się na bok w rowie.
R E K L A M A

Do wypadku doszło na drodze głównej Koło - Sompolo w miejscowości Osiek Wielki. 50-letni mieszkaniec gminy Olszówka jadąc w kierunku Koła zjechał do rowu po lewej stronie. Zdarzenie było skomplikowane w obsłudze przez strażaków ponieważ kierowca został przygnieciony i zakleszczony przez kabinę. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby go wydostać. Po dłuższej chwili udało się oswobodzić poszkodowanego: był przytomny i utrzymywał kontakt z ratownikami, posiadał liczne uszkodzenia ciała w postaci rozcięć od szkła. Dokładne informacje co do stanu kierowcy będziemy mogli przekazać w najbliższym czasie.

Z ustaleń funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole wynika, że kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zahaczył o swoje prawe pobocze po czym odbił kierownicą w przeciwnym kierunku co spowodowało zjechanie na przeciwległy pas ruchu i przewrócenie pojazdu na bok w rowie.

AKTUALIZACJA: Droga jest zablokowana w dwóch kierunkach, trwa przepompowywanie mleka. Policja wyznaczyła objazdy.

Pragniemy podziękować czytelniczce za zdjęcia z miejsca zdarzenia.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA