R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Zniszczenia po nocnej burzy w parku im. Moniuszki w Kole

12-08-2017 13:44 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 22,365 | Komentarzy: 3

Kilka powalonych na ziemię dużych klonów w parki im. Stanisława Moniuszki w Kole - taki obraz zastali spacerujący alejkami dziś rano. Część parku była zupełnie zablokowana przez konary i gałęzie.

R E K L A M A

Takich zniszczeń nie obserwowaliśmy od dłuższego czasu w żadnym z kolskich parków. Wczorajsza noc, mimo że jej największa siła ominęła Powiat Kolski to i tak nie obyło się bez wielu zniszczeń. Kilka dorodnych klonów, na których koronach widać było jeszcze wiele gniazd ptaków zostały położone i złamane jak zapałki. Na miejscu pracują pracownicy urzędu, którz porządkują teren. Jedno z drzew przewróciło się bardzo blisko altany, na szczęście jej nie uszkodziło.

Zniszczenia najlepiej obrazują zdjęcia i poniższy film z transmisji na żywo, jaką realizowaliśmy za pośrednictwem naszego profilu Facebook.


Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/e-kolo.pl/httpdocs/inc/funkcje.php on line 2741
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze