R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Ogromne zainteresowanie zawodnikami Olimpii Koło

24-08-2017 05:52 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,555 | Komentarzy: 2

Obecna przerwa w okresie letnim to wytężona praca Zarządu Klubu. Organizacja i pomoc trenerom w okresie przygotowawczym, wyjazdy na obozy sportowe w Głuchołazach i Ustce. Najważniejszą sprawą jest nowy sezon piłkarski, do którego zostało zgłoszonych aż 15 drużyn MKS Olimpii Koło. Praca z dziećmi i młodzieżą, wytężone jednostki treningowe, turnieje oraz wyjazdy na obozy sportowe procentują, czego świadkami jesteśmy w obecnej przerwie miedzy sezonami.
Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A


 Zawodnikami Olimpii Koło interesują się klubu z Ekstraklasy, I ligi, II ligi, III ligi, IV ligi jak i drużyn z konińskiej klasy okręgowej. Sporym zainteresowaniem cieszą się zawodnicy z rocznika 2000 i 2001, którzy z powodu braku drużyny juniora starszego w naszym klubie oraz podjęcia nauki w innym mieście szukali klubów poza regionem konińskim. Zaznaczyć należy, że Ci zawodnicy dużo wcześniej już jeździli na testy piłkarskie do takich klubów, jak Pogoń Sczecin, Arka Gdynia, Warta Poznań, Miedź Legnica, GKS Bełchatów, GKS Katowice, Ruch Chorzów i inne.

Sukcesem obecnego Zarządu jak i trenerów zdecydowanie będzie wypromowanie i przejście  do I-ligowej Miedzi Legnica Filipa Kołodziejka (na zdjęciu) rocznik 2001 na zasadzie transferu definitywnego. Filip był najskuteczniejszym zawodnikiem w poprzednim sezonie w I Lidze Wojewódzkiej prowadzonej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Strzelił 15 bramek.

 

 "Z klubów grających w I i II lidze również wpłynęło zapytanie o zawodników kolskiej Olimpii, jednak na czas trwania rozmów nie możemy stanowczo stwierdzić, czy zawodnicy przejdą do tych klubów. Jesteśmy bliscy dojścia do porozumienia, jednak nie zostały jeszcze podpisane żadne umowy wiążące. Tymi klubami są GKS Katowice, Ruch Chorzów i GKS Bełchatów" - powiedział wiceprezes Olimpii Koło Jacek Czaplewski

 

Jak informowaliśmy wcześniej, do III-ligowego Sokoła Kleczew przeszedł Michał Kozajda rocznik 1999. W nowym sezonie 2017/2018 zdążył zadebiutować już na boiskach III-ligowych występując w spotkaniu 1 kolejki w zremisowanym spotkaniu z KKS Kalisz 0:0. Do UKS SMS Włocławek na roczne wypożyczenie przeszedł bramkarz Sebastian Czarnecki rocznik 2000, w który w poprzednim sezonie był podstawowym zawodnikiem drużyny trenera Łukasza Sikorskiego, występującej w I Lidze Wojewódzkiej. Do Sokoła Pniewy na zasadzie transferu definitywnego przeszedł Filip Zborowski. Sokół Pniewy w obecnym nowym sezonie będzie występował w Poznańskiej Klasie Okręgowej grupie wschodniej. Beniaminka IV ligi, a mistrza poprzedniego sezonu Konińskiej Klasy Okręgowej MKS Tur 1921 Turek wzmocnił Michał Czajka, którzy był podstawowym obrońcą Olimpii Koło-wicemistrza Konińskiej Klasy Okręgowej.

Trwają obecnie jeszcze rozmowy z kilkoma innymi klubami, takimi jak Górnik Konin, Akademia Reissa Poznań, jednak na chwilę obecną z przyczyn formalnych nie będziemy informować o szczegółach. Spore grono naszych zawodników zasiliło lokalne kluby takie jak Sparta Barłogi, Warta Dobrów, GKS Osiek Wielki czy Orzeł Grzegorzew. Z tymi klubami współpracujemy od lat i bardzo cenimy sobie tą przyjaźń.

R E K L A M A

MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA