REKLAMA
Bezchmurnie 9
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Pożar sklepu spożywczego w Dzierawach

Pożar sklepu spożywczego w Dzierawach

Autor: Redakcja e-kolo.pl bardzo dawno temu
Pożar sklepu spożywczego w Dzierawach
© e-kolo
Komentarzy: 0 Czytano:
15,617 razy |
Pracownica sklepu zdążyła opuścić sklep przed przyjazdem straży pożarnej. W krótkim czasie ogień zajął większą część budynku. Prawdopodobną przyczyną wczorajszego pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.
R E K L A M A
0
Czytano:
15,617 razy
Udostępnij

Do zdarzenia doszło po godzinie 9:00. W chwili przyjazdu na miejsce zastępów Państwowej Straży Pożarnej pożarem objęte było już pomieszczenie sklepu spożywczego w całej kubaturze. Natychmiast instalacja elektryczna została odłączona do budynku. 

Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań.  Następnie Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych oraz przy użyciu kamery termowizyjnej wprowadzili do pomieszczenia  dwa  prądy piany  na źródła pożaru. Pożar został szybko zlokalizowany. Po ugaszeniu sprawdzono kamerą termowizyjną pomieszczenia pod kątem wystąpienia zarzewi ognia. Kamera nie wskazała żadnych miejsc, gdzie mogłyby znajdować się zarzewia ognia. Do działań wykorzystano agregat oddymiający, przy pomocy którego przewietrzono i oddymiono budynek.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A

Jeśli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
15 godziny temu 22,447
R E K L A M A