Olimpia Koło – Polonia Golina 3:0 (2:0)

Autor: Michał Chojnacki 17 Wrzesień 2017 przeczytasz w ok. 2 min.
© archiwum e-kolo
6,777 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

Po dość ciekawym i interesującym meczu Kolanie pokonali Polonię Golina 3:0 do przerwy 2:0. Gdyby nie dobra dyspozycja bramkarza gości Jakuba Jaskulskiego wynik byłby o wiele wyższy.

0
6,777 razy
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła

Przez pierwszy kwadrans gry zawodnicy badali swoje siły. Prowadzenie dla Olimpii w 10 minucie silnym strzałem z 20 metrów zdobył Mateusz Czajka. Gdy do końca pierwszej pozostało 12 minut swoje umiejętności strzeleckie pokazał ponownie Czajka zdobywając drugą bramkę. Do końca pierwszej połowy trwało oblężenie bramki gości, ale wynik nie uległ zmianie. Nie wiem co powiedział w szatni swoim zawodnikom trener gości, ale na boisko wyszła nie ta sama drużyna. Goście starali się nawiązać równorzędną grę, co w części im się udało. Oddali kilka soczystych strzałów, ale bramkarz Olimpii Bartosz Kordylewski to nie ułomek, pozostawił po sobie czyste konto. Gdy do końca spotkanie zostały 2 minuty kapitan Olimpii Mariusz Nieznalski postawił kropkę nad „i” zdobywając trzecią bramkę. Tak więc Olimpia zdobyła kolejne 3 punkty i do fotela lidera coraz bliżej.

Od początku meczu staraliśmy się dominować na boisku i to nam się udało. Kontrowaliśmy cały czas mecz, szkoda, że nie wykorzystaliśmy wszystkich stworzonych sytuacji. Teraz skupimy się na pucharowym meczu z Rychwałem już w najbliższą środę.

-ocenił zadowolony trener Piotr Krzyżanowski

Olimpia Koło:
Bartosz  Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Kacper Cieślak, Ariel Szczesiak, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski

Polonia Golina:
Jakub  Jaskulski, Dorian Andrzejewski, Mateusz Zaborski, Miłosz Modrzyński, Michał Dybczak, Zachariasz Budny, Łukasz Lewandowski, Jakub Kasprzyk, Adam Kusiołek, Mariusz Dzwonek, Jakub Kusiołek

Sędziowali:
sędzia główny - Maciej Jagodziński, asystent 1 – Kinga Kwitowska, asystent 2 – Michalina Diakow.