R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

70 rocznica ślubu Państwa Janiny i Zenobiusza Gołębieskich

19-09-2017 09:57 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,510 | Komentarzy: 1

W niedzielę tj. 17.09.2017r. Janina i Zenobiusz Gołębiescy obchodzili swoją 70 rocznicę ślubu, czyli tzw. kamienne gody. 70 lat temu, wtedy 18-letnia Janina oraz niespełna 22- letni Zenobiusz pobrali się szybko, gdyż po pół roku znajomości.

Foto:
R E K L A M A

Uroczystość zaślubin odbyła się dokładnie 17.09.1947r. w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Kłodawie. Poznali się dzięki spotkaniu Zenobiusza z bratem Janiny w ich rodzinnym domu. Przez wiele lat poznawali się coraz bardziej, dzielili wspólnie radości i troski życia. Małżonkowie doczekali się 5 dzieci, 10 wnuków oraz na tą chwilę już 7 prawnuków, dla których są ogromnym przykładem do naśladowania.

Rodzina jest bardzo szczęśliwa i dumna z tak pięknego jubileuszu, jakiego doczekali się Janina i Zenobiusz, dlatego licznie przybyli do jubilatów aby wspólnie świętować ten dzień.

Gratulujemy tak szczęśliwego pożycia małżeńskiego oraz zdrowia i uśmiechu przez kolejne lata.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze