R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

22-09-2017 10:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,183 | Komentarzy: 0

20 września 2017 r. dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Ponętowie Górnym obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Foto:
R E K L A M A

Symbolem tego dnia stał się kolor niebieski - dla chłopców i różowy - dla dziewczynek. Wszystkie przedszkolaki można było zatem spotkać ubrane na niebiesko lub różowo z balonikiem w rączce. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem folii malarskiej oraz tańczyły z balonami, które następnie ozdobiły. Radosny czas spędziły również na świeżym powietrzu podczas "królewskiego" spaceru. Było wesoło i kolorowo. Dzieci świętując radość z bycia przedszkolakiem, przypomniały sobie również o swoich obowiązkach, czyli o kodeksie dobrego zachowania. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, a ponadto zintegrował dzieci z dwóch grup przedszkolnych.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze