R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit produkcja
Wiadomości Urząd Miejski w Kole

Weź udział w zbiórce "Podziel się Dobrym Posiłkiem"

28-09-2017 07:50 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,568 | Komentarzy: 0
Już w ostatni weekend września możesz wesprzeć potrzebujące dzieci i „Podzielić się Dobrym Posiłkiem”. W dniach 29-30.09 odbędzie się ogólnopolska zbiórka żywności prowadzona przez Federację Polskich Banków Żywności, w której co roku bierze udział ponad 2000 sklepów i 40 000 wolontariuszy. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce, „Podziel się Dobrym Posiłkiem”, prowadzony od 14 lat przez firmę Danone w partnerstwie z Bankami Żywności.
Weź udział w zbiórce
Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A
cosinus

W ubiegłorocznej akcji, Bank Żywności w Koninie zebrał ponad 11 ton żywności dzięki zaangażowaniu i wysokiej kulturze osobistej wolontariuszy.

Tegoroczna odsłona programu, pod nazwą „Podziel się Dobrym Posiłkiem”, skierowana jest dla dzieci w gminach dotkniętych sierpniowymi nawałnicami. W naszym mieście zbiórka będzie realizowana w pięciu sieciach marketów: Carrefour, Biedronka, Polo Market, Lidl oraz Netto. W dniu 29 września (piątek) w godzinach popołudniowych uczniowie pod opieką nauczycieli będą zbierać produkty żywnościowe. W sobotę 30 września, dary zbierane będą już od godziny 9.00 również w wymienionych powyżej marketach.

Materiał naszej telewizji

 Benefis Kazimierza Kasperkiewicza 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
ks
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
26 Luty
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Dyskusyjny Klub Książki
27 Luty
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
01 Mar.
18:00

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
Spektakl POLOWANIE NA MĘŻA