R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Urząd Miejski w Kole

Weź udział w zbiórce "Podziel się Dobrym Posiłkiem"

28-09-2017 07:50 | Źródło: Urząd Miejski w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,860 | Komentarzy: 0

Już w ostatni weekend września możesz wesprzeć potrzebujące dzieci i „Podzielić się Dobrym Posiłkiem”. W dniach 29-30.09 odbędzie się ogólnopolska zbiórka żywności prowadzona przez Federację Polskich Banków Żywności, w której co roku bierze udział ponad 2000 sklepów i 40 000 wolontariuszy. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce, „Podziel się Dobrym Posiłkiem”, prowadzony od 14 lat przez firmę Danone w partnerstwie z Bankami Żywności.

Foto:Urząd Miejski w Kole
R E K L A M A

W ubiegłorocznej akcji, Bank Żywności w Koninie zebrał ponad 11 ton żywności dzięki zaangażowaniu i wysokiej kulturze osobistej wolontariuszy.

Tegoroczna odsłona programu, pod nazwą „Podziel się Dobrym Posiłkiem”, skierowana jest dla dzieci w gminach dotkniętych sierpniowymi nawałnicami. W naszym mieście zbiórka będzie realizowana w pięciu sieciach marketów: Carrefour, Biedronka, Polo Market, Lidl oraz Netto. W dniu 29 września (piątek) w godzinach popołudniowych uczniowie pod opieką nauczycieli będą zbierać produkty żywnościowe. W sobotę 30 września, dary zbierane będą już od godziny 9.00 również w wymienionych powyżej marketach.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze