R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Transmisja na żywo obrad Sesji Rady Powiatu Kolskiego

28-09-2017 10:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,165 | Komentarzy: 3

Od godziny 13:00 zapraszamy na transmisję na żywo obrad wrześniowej Sesji Rady Powiatu Kolskiego. Po zakończonym remoncie obrady odbędą się w sali sesyjnej Starostwa Kolskiego.
Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji przez Przewodniczącego Rady Powiatu.

 2. Powitanie.

 3. Stwierdzenie quorum

 4. Przyjęcie protokołu z XXXVII sesji.

 5. Informacja Starosty z działalności międzysesyjnej Zarządu.

 6. Zapytania i interpelacje.

 7. Informacja o stanie środowiska Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska za 2016 rok.

 8. Informacja o działalności Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kole za 2016 rok.

 9. Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2017 roku.

 10. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia od obowiązku realizacji tygodniowego wymiaru zajęć dydaktycznych dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie w roku szkolnym 2017/2018.

 11. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Technicznych w Kole przy ul. Kolejowej 11, 62-600 Koło w Branżową Szkołę I stopnia.

 12. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych im. St. i Wł. Grabskich w Kole przy ul. Sienkiewicza 1, 62-600 Koło w Branżową Szkołę I stopnia.

 13. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie przy ul. Mickiewicza 4, 62-650 Kłodawa w Branżową Szkołę I stopnia.

 14. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej wchodzącej w skład Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu przy ul. Kościelnej 2, 62-604 Kościelec w Branżową Szkołę I stopnia.

 15. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym wchodzącego w skład Zespołu Opiekuńczo – Edukacyjno – Wychowawczego w Kole przy ul. Kolejowej 13, 62-600 Koło w Branżową Szkołę I stopnia Specjalną.

 16. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Świętego Mikołaja wchodzącego w skład Zespołu Opiekuńczo – Edukacyjno - Wychowawczego w Kole przy ul. Kolejowej 13, 62-600 Koło w Szkołę Specjalną Przysposabiającą do Pracy.

 17. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Szkoły Podstawowej Specjalnej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Świętego Mikołaja wchodzącego w skład Zespołu Opiekuńczo – Edukacyjno - Wychowawczego w Kole przy ul. Kolejowej 13, 62-600 Koło w Szkołę Podstawową Specjalną.

 18. Podjecie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie darowizny nieruchomości na rzecz Powiatu Kolskiego.

 19. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości Powiatu Kolskiego.

 20. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2017 – 2021.

 21. Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia 2018 roku Rokiem Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

 22. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Kolskiego na 2017 rok.

 23. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Kolskiego na lata 2017 – 2027.

 24. Odpowiedzi na zapytania i interpelacje.

 25. Wolne głosy i wnioski.

 26. Zamknięcie obrad.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA